Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen esetekben szoktátok a...

Milyen esetekben szoktátok a babátokat pelenka nélkül szellőztetni? Minden nap vagy csak ha kipirosodott a popója?

Figyelt kérdés

2023. febr. 28. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi minden nap.
2023. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Elvileg nagyon jót tesz nekik fejlődési szempontból napi fél óra meztelenkedés. Mi este fürdés előtt fél órával jól felvesszük a klímát fűtésre és megpucoljuk a babát. Látszik rajta, hogy élvezi, azonnal kint van mint a négy kis foga és ha odaadjuk neki a plüss pokrócát, játszik vele, szerintem tetszik neki, hogy jó puha. 8 hónapos
2023. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is mindig fürdés előtt hagyjuk egy fél órát pucérkodni. Imádja.
2023. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szintén fürdés előtt szokott úgy forgolódni, játszani picit. Plusz fürdés után szoktuk masszírozni, akkor is pucér még.
2023. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden nap többször, peluscsere alkalmával, plusz fürdetés után
2023. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Én nem szoktam. Kicseréltem a pelust, de közben csak úgy direkt nem hagyom szellőzni. Nem látom, hogy bármi bajt okoznék ezzel.
2023. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor mit csináltok, amikor szellőztetés közben hirtelen indul a pisisugár?
2023. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Felmossuk.
2023. márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fél év alatt, amióta hagyjuk pucérkodni, összesen talán 3-4 alkalommal pisilt. Feltakarítottuk és kész.
2023. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Naponta többször is hagyom szellőzni. Imádja. 3 hónapos fiúcska. Többször volt pisi közben, de használok eldobható pelenkázó alátétet, úgyhogy az felfogja, majd kicserélem és kész.

Szinte repdes örömében amikor kibontom a pelust.

A nagyfiammal is így csináltam anno, sosem volt piros a popsija a fogzási időszakot leszámítva, de akkor sem nagyon.

2023. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!