Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám hónalja "bepállott",...

Babám hónalja "bepállott", nagy vörös folt van rajta, mit tegyek vele amíg nem megyünk orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sudocrem meg neogranormon baby, meg betadin kenőcs, meg rázókeverék van itthon.

Ha holnap nem javul irány az orvos



2023. febr. 28. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Tegyél az összefekvő borfelületek közé gézlapot. Ha van otthon, akkor bórvizes letörlés is segíthet, valószínűleg gombásodás.
2023. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Mosd le, töröld szárazra, kend be sudocremmel.
2023. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vajon ez a sudocrem elmúlasztja teljesen? Tegnap még nem volt ilyen
2023. febr. 28. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha tegnap még nem volt ott, akkor nem túl komoly még. Esélyesen elég a sudocrem.
2023. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ahogy a 2-es irta.

Orvos ajanlasara egyszeru babaszappannal megmosni,teljesen szarazra torolni es bekenni.ezt akar napi 2× 3× is meglehet csinalni.fiamnak is volt igy,en igy csinaltam ahogy a gyermekorvos mondta.par nap alatt teljesen elmult.

2023. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Baba szapoan? Mármint a kék baba szappan amit lehet a boltban venni?
2023. febr. 28. 21:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább valami natúr, illatmentes fürdetővel.
2023. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Baba szappannal,hanem olyan baba szappannal amit a kisbabaknak hasznalnak.(nemntudtam,hogy MO-n nem igy hivjak a kisbabaknak vali szappant.nem ott elek)
2023. márc. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én babám eléggé kis hurkás, neki is elkezdett pirosodni a hónalja. 3 hónapos. Annyit csinálok, hogy minden fürdés után szárazra törlés, majd babahintőpor. Nagyon szépen rendbe jött, és mióta így csinálom, nem is pirosodik. Szárazon kell tartani a problémás felületet. Ha úgy látod nagyon vészes, mutasd meg orvosnak. Addig is tegyél oda gézlapot és ne kenegesd semmivel mert még ronthatsz is rajta. A hintőport soha ne szórd közvetlenül a babára (arcára, szemébe mehet), hanem a kezedre és úgy kenegesd be vele. Én a kis nyakára is használom mert ott is kezdett bepállni.
2023. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Alaposan törölgettem és hámosító krémmel kenegettem, jelen esetben sudocremmel és elmúlt a pirossága.

Most illatmentes púdert fogok venni neki

2023. márc. 2. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!