Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kisfiúnak tényleg nem...

Egy kisfiúnak tényleg nem való fekete-piros színű babakocsi?

Figyelt kérdés

A férjem kiakadt, hogy hogy gondolok én olyat, hogy a kisfiunknak fekete-piros babakocsit veszek. Szerinte ezért van annyi meleg ember a világon. Azért gondoltam uniszex színre, hogy ha a köv. babánk kislány lesz, az neki is jó lenne.

Ti megvennétek a kisfiatoknak?


2010. okt. 6. 06:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egy link a babakocsiról: [link]
2010. okt. 6. 06:43
 2/18 anonim ***** válasza:
nekem nem a színével van problémám, hanem a formájával. színével semmi probléma, hanem olyan nyomin néz ki.
2010. okt. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Szerintem a szinével semmi probléma.

A formája: ha stabilnak érzed, és nem nyomorog a gyerek benne, elfér nagyobb korában is, akkor vedd meg.

Ma a babakocsik ára elszáll az ég felé, ugyhogy az is számit. Igaz, ez valószinűleg nem a legdrágább változat, de ne foglalkozz vele.

Ha a férjed nem megy bele, bizd rá a választást, aztán majd rájön, nem is olyan egyszerű a dolog.

Az se jó, ha állandóan piszkál érte.

A meleg kérdés, meg nem ezen múlik- szerintem.

A lényeg : én személy szerint, ha nem találnék mást, mondjuk zöldet, és csak ez lenne, meg mondjuk rózsaszin :-), akkor megvenném.

Sok sikert.

2010. okt. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi baj ezzel?Milyen legyen akkor a kocsi, tiszta fekete? Hát az már inkább gázos lenne egy babának... Én simán megvenném, semmi baj vele. A férjedbek meg üzenem, hogy a rózsaszín eredetileg férfias színnek számított.
2010. okt. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a színe abszolút unisex, vagy inkább még fiúsnak is mondanám... A kisfiam babakocsija barna-narancs színű, olyan megfontolásból szintén, hogy unisex legyen. Kislánynak még jó a kék babakocsi is, de a rózsaszín szerintem gáz lenne egy fiúnak. A babakocsi is nagyon bejön nekem, egyetlen ok, amiért nem ezt a színt választanám, hogy rövid idő alatt nagyon csúnyán kifakul a fekete, ha napsütés éri. Nem túl esztétikus látvány, már láttam egy párat. Ha köv. babára is gondoltok, akkor ügyeljetek erre is. Minden jót Nektek!
2010. okt. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én is inkább fiúsnak mondanám ez a színt.a miénk is piros-fekete,fiam van.használtan vettem egy anyukától,akinek szintén fia van.a fiamnak van piros melegítője is, és nem nézik benne lánynak.magyarázd el a férjednek, hogy ha valaki meleg lesz,akkor nem attól, hogy milyen színű babakocsiban ült,hanem azért ,mert ez egy veleszületett dolog.Én csak rózsaszínt nem adnék a fiamra.
2010. okt. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A színe teljesen rendben van fiúnak, de el kell gondolkodnod két dolgon a kocsival kapcsolatban. A fekete tényleg csúnyán kifakul egy idő után (ahogy előttem már írták is), illetve nagyon kell vigyázni, mert a 3 kerekű babakocsik nagy része nagyon instabil (2 használt bababoltos is mondta, amikor megkérdeztük miért van annyi ilyen babakocsija eladó. Azt mondta, hogy az anyukák inkább vettek hagyományosat, mert nem érezték elég stabilnak, csak azt, amelyiknek nagyon előrenyúlik az első kereke)
2010. okt. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem ez elég férfia(ördögi) színpárosítás!!!
2010. okt. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lányos, és teljesen jó kisfiúnak. Viszont nem is én vagyok a gyerek apja:)

Miért nem választotok a férjeddel új színt? Ha ennyire idegenkedik tőle, biztosan találnátok olyat ami kicsit fiúsabb, de lánynak is jó. A férjem rosszul volt a piros-fekete-narancs-fekete összeállításoktól, így nem is erőltettem, lett helyette ilyen:

[link]

2010. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekünk is piros-fekete van a kisfiamnak. Akkor aki piros Ferrariba ül, az sem férfi?
2010. okt. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!