Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire veszélyes egy 1...

Mennyire veszélyes egy 1 hónapos Babára ha a szülő covidos?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1.5 hónapos volt a kissebbik gyerekünk mikor elkaptuk. Én majd meg haltam 2 napig, férjem is nagyon rosszul volt. Az akkor 2.5évesünk 2 napig lázas volt és ennyi, a kicsi meg el sem kapta.
2023. ápr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Nekik még az immunrendszeri védelem is csak alakul.

3-4 éves korra érik el a teljes immunvédelmet.

2023. ápr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes, mint minden vírus. Lehet, hogy meg sem érzi viszont és jó eséllyel hamar átmegy rajta. Figyelni kell, hogy ha nehezen veszi a levegőt azonnal mentőt kell hívni.
2023. ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintrm az Rsv rota rosszabb, sot az influenza is. Identol kivettek a jelentendo fertozo betegsegek kozul. Tehat a haziorvosnak nem is kell bejelenteni a kp-i rendszerbe, ellenben az influenzat igen. Kvazi takonnya lett minositve...
2023. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után egy hónappal lettünk covidosak. Én beteg voltam (láz, fülfájás) de a babának semmi baja nem volt. 7 hét alatt szépen lecsengett.

Na de most az influenza...mindenkit ledöntött elég durván,ráadásul a baba is beteg volt. Sokkal rosszabb, mint a covid volt.

2023. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
*egy hét alatt akartam írni, 5. voltam
2023. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk 3 hónapos volt a pici mikor elkapta az egész család és ő is.

Kórházba kerültünk sajnos két éjszakára, olyan makacs, semmire nem reagáló, magas lázat okozott. Nagyobbik lànyunkat is csúnyán ledöntötte, mi meg hetekig köhögtünk.

2023. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!