Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet viszonylag olcsó...

Hol lehet viszonylag olcsó babaruhát venni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
A Pepco elég olcsó, Sinsay is, de az nekem nem ért annyit sem, amennyibe kerül, Tescoban lehet egész olcsón találni ruhákat és azok kifejezetten jók. Vagy Marketplacen van egy csomó használt babaruha csomag.
2023. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Turka,adománybolt,facebook ingyen/csere csoport.
2023. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Használtan :) Nálunk van a kerületben anyukás adok-veszek csoport, én szinte mindent ott vettem. Tökéletes állapotban. Body-k, gatyók, rugik darabját kb 200 Ft-ért.
2023. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Turkáló, marketplace.
2023. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%

tesco, pepco... en ezeket kerulnem. egyreszt nemolyan jok az anyagok amikkel dolgoznak sok muanyag, nem lelegik a ruhanemu rendesen...

vagy zaladno-n rendeljel ott vannak jobb markak jobb anyagok es sokszor vannak %-ok. vagy amit irtak akkor vegyel hasznaltan jo minosegut. de csak mer olcso de kaka az anyaga nem vennek. kicsi boret kicsi testet arra figyelj mit visel

2023. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Lidl
2023. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig a Pepcoban veszem a ruhát a gyerekeknek. Néha eljutok a Kikbe és ott is szoktam találni. A babán sokszor pár percig van egy ruha, mert lebukja. A fiam meg ovis és ott nem kell márkás ruha játszani. Nem az anyagiak miatt vásárolunk ott, hanem az előbb leírt okok miatt. A tini gyerekünk már nem onnan öltözik. Kicsi gyerekeknek felesleges a drága ruha. Használtat nem szeretem, mert ki tudja mit kapok a pénzemért.
2023. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vinted :D most mindenhol ezt reklámozzák, de tényleg ki lehet fogni nagyon jó darabokat olcsón. Ruhacsomagok is vannak fent :)
2023. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Zalando, az... Miért nem a Zarát ajánlod inkább, az is jó minőségű?

Nincs semmi baj a Pepcoval, én vettem ott ruhákat, érzékeny a babám bőre pl. fürdetőkre, pelenkákra, de a ruhától soha semmi baja nem volt.

2023. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A védőnődet kérdezd meg, hogy adott-e le valaki babaruhákat, nálunk ez teljesen bevett gyakorlat. Én is oda adtam le rengeteget. Ő pedig továbbította annak, akinek a körzetében szüksége volt rá.
2023. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!