Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tipegőhálózsákot megéri...

Tipegőhálózsákot megéri venni? Meddig használtatok hálózsákot?

Figyelt kérdés
A 9 hónaposom kezd kinőni a mostani hálózsákjából, úgyhogy elkezdtem újat keresni. Már kapaszkodva járkál, a kiságyban is mindig állva vár reggel, úgyhogy eszembe jutott a tipegő hálózsák. Van ennek értelme szerintetek? Reggel úgyis azonnal veszem le róla, nem sokat kell járnia benne. Vagy mostmár, főleg nyárra jobb lenne inkább sima pizsit venni? Abszolút fogalmam sincs, mi lenne a legpraktikusabb.
2023. ápr. 8. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nincs értelme :)

De ha neked tetszik vedd meg de nnyáron ugyse adsz rá már sztem hálozsákot

2023. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a tipegőnek akkor van értelme, amikor már tipeg. :) Vagyis max leesésgátlóval alszik az ágyában, letud mászni róla. Ilyenkor jó, ha nem esik hasra, amikor útnak indul. Csak azért, hogy az ágyban feltudjon állni, felesleges.
2023. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Fölösleges.
2023. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Vettem kettot is.utalja a fiam.11 honapos.mikor raadom sir es szedi le magarol.
2023. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg nem felesleges.

Mióta kúszik-mászik, azóta ezt éjszaka álmában is teszi, így fordul át néha, hogy előtte négykézlábra áll. No, amíg egyszerű hálózsákban volt, addig ezzel mindig teljesen felébresztette magát. Váltottunk tipegőre, azóta nincs ez a gond, kopp-kopp.

Most készülök nyári verziót venni belőle, mert a takarót fél percen belül lerúgja, így meg legalább végig rajta van az a +1 réteg.

Szóval babája válogatja, értelmetlennek, feleslegesnek semmiképp sem nevezném.

2023. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Nyárra felesleges. Hidegebb időben én szeretem. A takarót mindig lerúgja, a hálózsák nem zavarja. 16 hónapos.
2023. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem használtunk hálózsákot.
2023. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Az én kisfiam nagyon szereti, mi nagyon kihasználjuk. Kb. 8-9 hónapos korában kapta az elsőt, most másfél éves, még mindig ilyenben alszik. Szuper, hogy éjszaka is kényelmesen tud benne mozogni minden irányban.

Nyilván a meleg nyári éjszakákon nem feltétlenül szükséges, de azért addig még bőven van idő.

2023. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem akkor van értelme, mikor már járkál és leesésgátlós ágyban alszik.

A normál hálózsákban is tudnak ám menni, viszont a patent bánja hosszú távon, ilyenkor már szerintem jól jön a tipegő hálózsák. Kiságyban altatott babánál azért mert feláll, szerintem még felesleges, a normált egyszerűbb levenni is, nem is olyan drága, de ártani nem ártasz a tipegővel sem, ha neked ez szimpatikusabb.

2023. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Szia nálam 6hótól-4éves koráig hordta télen nyáron. Nyárra csak egy vékony réteg ,télen egy picivel vastagabb.(0.5-1tog)

Nagyon szerette és én is mert sose volt kint a dereka.

A lányom is megkapja ha akkora lesz.

2023. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!