Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Babaváró buliba mit kell...

SOS! Babaváró buliba mit kell (illik) vinni?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom és felesége babaváró bulijáról van szó

2023. ápr. 15. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Dm-es ajandekutalvany szerintem az egyik legjobb dolog. Melle meg esetleg egy ilyen ragokat:

[link]


4 honaposan ezt mar meg tudta fogni a gyerekem, mig a tobbit nem, es a kocsiban is oriasi segitseg volt.


Vagy valamilyen alvos pluss, pl. a Fisher Price interaktiv alvos kutyaja is tok jo.


Vagy vmi feherzajt kiado, baba melle teheto cucc.

2023. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ajándékutalvány a brendon bababoltba. Abból azt vesznek, amit akarnak.
2023. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Derítsd ki, hova fog járni majd babacuccokért (pelenka, popsitörlő, krém, ilyesmi), és vegyél neki oda egy utalványt. DM, Rossmann, Müller pl...
2023. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs lista vagy nem mondták, hogy mire van szükségük, akkor tényleg inkább valami utalvány. Bababolt helyett talán jobb olyan drogériába, ami van a közelükben is. Vagy ha bababolt, ott is célszerű közelebbit vagy könnyen/online elérhetőt választani.
2023. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Utalványt vegyél, azzal nem lőhetsz mellé.

Sokan személytelennek gondolják, de a leghasznosabb dolog, mert tuti azt vesznek rajta, ami nekik tetszik, amire szükségük van, és ami valóban hasznos lesz

2023. ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Én megkérdezném, hogy van-e valami amire vágynak. Ha nincs kimondottan, akkor én is maradnék az utalványnál.
2023. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Én a 2 barátnőmtől kaptam egy 40 ezres dm utalványt, a bölcsiben a szülőktől (kisgyermeknevelő vagyok) búcsú ajandékként egy 50 ezres rossman utalványt. Úgy örültem mind a két ajándékkártyának, mintha aranyrúdakat kaptam volna.
2023. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Nagyon sokat segítettetek
2023. ápr. 17. 12:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!