Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lilla vagy Dalma? Melyik...

Lilla vagy Dalma? Melyik nevet választanád és miért?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Lilla, mert a Dalma nekem egyáltalán nem tetszik. Az jut róla eszembe, hogy Dalmata
2023. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Az 1-el értek egyet. Nekem is a dalmata jut eszembe. A Lilla viszont szép név nagyon.
2023. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy Lillám, így egyértelmű. :) Imádom a nevét, dallamos, nőies, cukin becézhető.
2023. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő szép név, a Lilla nálam is listán volt egy ideig :) De az jóval gyakoribb is, mint a Dalma.
2023. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Lilla, mert az tetszik, a Dalma pedig nem.
2023. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Mindkettő crushom volt szóval semelyik
2023. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A Lilla tetszik jobban, számomra szebben cseng, jobb a hangzása.

A Dalma sem rossz/vállalhatatlan név, viszont nekem kicsit “durvább” (kb. mint a Dóra) a hangzása, míg a Lilla lágyabb, könnyedebb.

2023. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lilla. A Dalmáról nekem a delma margarin, meg az az amorf kis margarinfigura jut eszembe.

Egyébként nagyon sajnálom, nők vagyunk, biztosan rosszul esik hallani, hogy az általad választott egyik név senkinek sem tetszik. Ha emiatt jobban húzol a Dalma felé, és azt adod a kislányodnak, senki sem fog rá megjegyzést tenni környezetedben, a világ pedig gazdagabb lesz egy édes, Dalma nevű kislánnyal.

2023. ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Dalmát választanám, mert eleve tetszik ez a név. Különleges, nem elcsépelt, tetszik, hogy D betűvel kezdődik, de mégsem olyan durva a hangzása, mint mondjuk egy Dórának. A Lilla nekem olyan semmilyen, különösebben nem tetszik.
2023. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!