Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le esett 5 honaposan az ágyról?

Le esett 5 honaposan az ágyról?

Figyelt kérdés

Kb 25 cm az ágy, szoptatás elozz le raktam az ágyra majd ahogy mellé akarzam menni le gurult 1 pillanat alatt.

Nalunk ugyvan megoldva hogy a mi ágyunk mellett van a baba ágy fej része. A kicsi oda esett le az ágy és a gyerek ágy közé csúszott.

Természetes egybol sirt kb fél percig míg mellre raktam megnyugodott és elaludt. Majd egy fel ora mulva felkeltettem hogy nezzem minden oké e . Jatszott kicsit nevetett aztan almos lett igy el altattuk. Nagyon rosszul erzem magam , a párom is hibáztat . Aludni sem bírok igy. Hetvege van nincs a varosba hétvégen gyerek osztály hogy esetleg be vigyem egy rtgre .

Szerintetek eshetett valami baja? Kb 25 cm az ágy . Nagyon aggodom le sem tudom csukni a szemem.



2023. ápr. 17. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

3 napig figyeld őt. Ha bármi szokatlan dolgot látsz, akkor egyből kórházba kell vinni. Hányás, a megszokottnál több alvás esetén és a legfontosabb, hogy ha a két pupillája különböző méretű, akkor egyből kórházba kell menni!

Valószínűleg nem lesz semmi baja, de azért figyeld őt rendszeresen és ne hagyd őt sehol felügyelet nélkül. Próbálj meg pihenni, nem ő az első baba, aki leesett.

2023. ápr. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy nem ő az első meg nemis ez lesz az egyetlen esése. Csak mivel pont alvás elott tortent igy még figyelgetni sem tudom mert felkeltettem de kb 20perc után vissza is aludt. Ez volt az eslo ilyen eset es kb ott voltam mellette ugy esett le.. kicsit igy már cinkebb.. oldalosan esett le egyebkent legalabbis amennyire én láttam mert kb sokkolt hohy a gyerek nincs az ágyon .
2023. ápr. 17. 01:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár napig figyeld..


De a gyerekek

Vagy leestek màr az ágyról

Vagy le fognak.


Nyugi, ritka, hogy rosszul esnek.

2023. ápr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen előfordul.

Viszont, hogy a párod is hibáztat, nagyon nem jó.

2023. ápr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja
2023. ápr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem lesz semmi baja. Ne aggódj! Persze figyelgesd, de lassan kezdődik, hogy folyton történni fognak ilyen balesetek. Viszont az aggasztó, hogy a párod téged hibáztat, ezt sürgősen meg kell beszélnetek, mert mindenért te leszek a rossz. Nála is történni fognak balesetek, neki se esne jól, ha menne a lelki terror.
2023. ápr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kisfiam annó sokkal magasabb ágyról esett le, szintén mellőlem. És még egy elosztóba is beverte a fejét. Mivel hányt, én bevittem a kórházba. Bár pont etetés után voltunk, így valószínű hogy csak a sírástól meg magától az esésétől jött vissza neki a tápszer.

Csináltak neki koponyaröntgent a biztonság kedvéért, mert hatalmas pukli lett a fején. Szerencsére semmi baja nem lett, de én is borzasztó rosszul éreztem magam utána sokáig.

De ahogy előttem is írták, 2 féle baba van, egyik amelyik már leesett valahonnan, másik, amelyik le fog...

Nyugodj meg, ettől még jó anyuka vagy, ne hibáztasd magad! :)

2023. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kedves hozzaszolasokat :)

Vegulis eegesz ejjel neztem jolvan e nem raktam az ágyába velem aludt. De eléggé nehezen akart ebredni maskor ő kelt most en keltettem 8 körül . Nehezen akart ezért inkb fel hivtam az orvosát mondza hogy delutan rendel vigyem be biztonság kedveert rá néz. Tudom ő nem tudja rtghni meg ilyenek de ha nem muszaly nem teszem ki annak ha az orvos azt mondja nincsbaja nekem már azis elég

2023. ápr. 17. 09:38
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Az egyik gyerek, akkor sem sérül meg, ha a pelenkázóról esik le, a másiknak meg 25 cm eséstől is megreped a koponyája.

Nem mindegy az sem, hogy hová esett. Szőnyegre, laminált padlóra vagy kőre?

Az sem mindegy hogy esett, beütötte a fejét?

Ha a 2 ágy közé esett esetleg még az ágyhoz is csapódhatott a feje.

Szóval itt nem fogunk tudni megnyugtató választ adni.

Alapvetően azt kell figyelni, hogy azonnal felsír e, van e eszméletvesztés, van e valamilyen szemmel látható sérülés, szivárog e vér az orràból vagy a füléből, illetve hányás van e.

Etetni pont ezért nem szabad közvetlenül az esés után, mert simán kihányhatja.

Ha nincs panasz valószínűleg nem történt nagyobb baj.

Ugyanakkor én is voltam bent a gyermekemmel anno röntgen esés miatt és mondta a doki, hogy sokszor nincs semmilyen tünet és mégis baj van.

2023. ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25 cm? Az nagyon alacsony. Van baba, amelyik felül ekkorának, eldől és magasabbról koppan a feje. Szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy ennyitől baja lett. Ez egy arasznyi esés.
2023. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!