Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka a babám mikor éhes...

Éjszaka a babám mikor éhes már akkor úgy jelzi hogy még alszik, de kapálózik és nyugtalan és kisebb morgó hangokat ad ki. Ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig úgy jelezte hogy egyszerűen felkelt és elkezdett sírni hogy ha éhes volt most mielőtt felébredne, előtte elkezd kapálózni és nyugtalanul mozog de a szeme még csukva és nem sír 🤔 6hetes a baba
2023. ápr. 19. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém újszülött korától éjjel -nappal így csibálta, szóval szerintem normális.
2023. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy mozog, nyugtalankodik nem feltétlenül éhséget jelez önmagában. Azt jelenti hogy nyugtalan, kezd megébredni, esetleg lassabban tér magához, vagy bármi más baja is lehet. Szóval a kettő csak részben függ össze nem pedig egyenlő egymással.
2023. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Ha rádírna messengeren, hogy "anya, kajás vagyok", az nem volna normális.
2023. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első kettő is ilyen volt, így ők kb sosem sírtak mert ilyenkor már etettem is és aludtak tovább
2023. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Én megvárnám míg felébred, lehet vissza is aludna. Enyémek is csinálták, aztán megpróbaltam cumit adni nekik és így szépen kimaradoztak az éjszakai evések. Ha nem tér magához nem eteteném.
2023. ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!