Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kölesgolyót, bulátát csak...

Kölesgolyót, bulátát csak rágcsálni adjátok a babának, vagy lehet belőlük valamilyen uzsit vagy tizórait csinálni?

Figyelt kérdés
15 hós a babám,nagyon szereti. Mivel lehet keverni,hogy 1 étkezés is lehet belőle? Vagy csak magában adjátok? És ezeket eheti minden nap?
2010. okt. 9. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak magában szoktam adni két étkezés között rágcsálnivalónak. Mogyorós kölesgolyó, buláta, enyhén sózott kölesgolyó, bármelyik jöhet neki. Azért nem keverném semmibe, mert ha nedvességgel érintkeznek ezek az extrudált cuccok, akkor olyan pépes-nyálkás semmi lesz belőlük... Nem valami bíztató. :)
2010. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak rágcsálni.
2010. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Minden nap kaphat ilyeneket? Nagyon szereti,sokat megeszik egyszerre,nem baj?
2010. okt. 9. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
azért nem jó sokat adni, mert szénhidrát, ami később cukorrá alakul a szervezetben...gyerekorvosom mondta, egy -egy darab elég, de én 10-nél többet nem adok, és 2 naponta kap kb 5-6 db-ot, inkább gyümölcsöt adok. pedig eleinte nálunk is sokat evett....
2010. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

majdnem minden nap kap, ha a látszón vagyunk rágcsának, vagy ha rossz az idő, átjönnek abartánőmék vagy mi megyünk át, és akkor is egy kis tálkában, olyan 15 szemet. ezt bőven lemozogja, és hát mégsem a túró rudi kategória, a szénhidrátok közül még ez a legegészségesebb, ha agyümit nem veszem. amúgy azt is szokott kapni a kölesgolyó mellé, almát, vagy szőlőt, vagy nyers zöldséget, répát, karalábét, krumplit, mindet szereti. az étvágyát nem veszi el, és elhízva sincs (amúgy is örökmozgó).

22 hónapos a kislányom

2010. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!