Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra időzítsem a sétát egy...

Mikorra időzítsem a sétát egy 4 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok? Csak akkor viszitek sétálni amikor aludnia kéne? Vagy meg van egy időpont és ahhoz tartjátok magatokat minden nap bárhogy is jön ki az alvás?

2023. ápr. 21. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Akkor vittem amikor láttam rajta, hogy már fáradt minden nap kb azonos időben. Ha úgy vittem vona, hogy nem alszik biztosan végig sírja az egészet és cipelhettem volna a kezemben.
2023. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen egyénfüggő. Én ilyen pici korban ha kivittem babakocsizni, pár perc alatt elaludt a friss levegőn. Függetlenül attól, hogy előtte mikor aludt.
2023. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora korában amint kimentünk elaludt. Akkor is ha előtte ébredt fel. Ezt neked kell eldönteni, ahogy nektek jó. Ha én azt mondom 10 órakor megyek ki, akkor holnaptól te is.
2023. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alvás időben érdemes. De picik könnyebben elalszanak HA bírják a babakocsizást. Az enyém akkor még nem nagyon bírta. Kétesélyes volt indulás után ordított és vagy elaludt pár percen belül vagy fordulhattam vissza...Kendőben bármikor bírta és szépen aludt.
2023. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ekkora korában utálta a kislányom a babakocsit, így rengeteget próbálkoztam, hogy mikor lenne jó. Nagyjából semmikor. Ha nem volt fáradt, azért nem tetszett neki, ha fáradt volt, akkor meg ahelyett hogy aludt volna, azért nyűglődött, sírt... Nagyon babafüggő és a te saját igényeiddel sem àrt összeegyeztetni. Csinàlni szeretnél valamit alvásidőben? Mert ha igen, akkor nyilván nem összeegyeztethető a sétával.
2023. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lassan 4 hónapos a babám és utálja a babakocsit. Én alvásidőben viszem ki, így valamennyit alszik. Ha sír, kiveszem, megnyugtatom, és visszateszem. Szeretném hozzászoktatni a babakocsihoz. Miután felébredt, még egy 10-20 percet elnézelődik, és mielőtt kiborulna, hazajövünk. Mindig több időre próbálok vele kimenni. Amúgy délután szoktunk, 2-3 felé.
2023. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha dolgom van megyünk, illetve a tesóért, visszük úszásra is,annyi,hogy mindig evés után, kb 3 óránként kér enni, így időzítem. Szereti a babakocsit, ha épp rnm alvás idő van de sokat sétálunk előbb utóbb elalszik.
2023. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát amikor kedvem volt sétálni.. Ha alvás időben akkor akkor, ha nem, akkor besteltem hozzá, vasaroltunk, beszélgettem masokkal, setaltunk.. Nem kell ennyire túl gondolni a legegyszerubb dolgokat is.
2023. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!