Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiam amióta meg...

8 hónapos kisfiam amióta meg tanult négykézlább lenni azóta hintázik előre hátra egész nap (kb 1 hónapja) ha meg az ölembe van akkor az ölembe ülve. Már nagyon kezd zavarni. Mitől lehet ez? És egyáltalán baj?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon, mert ez a normális, ebből a hintázásból fog elkezdeni mászni!!!! különben a gyerekek imádják, ha hintázhatnak, ez az egyensúlyérzéküket is fejleszti, a tiéd ezt ösztönösen tudja...
2010. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Egy csecsemő lelki fejlődésében fontos dolog a hintázás. Azért már az őseink is bölcsőt használtak. Ha türelmetlen vagy, vegyél egy hintát és abban ringasd.
2010. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó,ha hintát veszel neki. Hagyd,hogy annyit hin tázzon,amennyit akar.Ebből lesz majd a mászás is,ha elég érett lesz hozzá.
2010. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat nem türelmetlen vagyok meg nem azért zavar. Csak azt hittem hogy már ez nem normális dolog ennyi ideje hintázni de köszönöm hogy meg nyugtatatok:)

Akkor már nem is aggódom tovább.

2010. okt. 9. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
5 hónaposok vagyunk és négykézláb hintázik. Én is furcsállottam, de mondták hogy ez a legjobb amit tehet, ebből lesz kúszás, mászás! Örülj, hogy magától csinálja! :)
2010. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az enyém 1 hónapig hintázott, mire rájött a mászásra. Azóta már egyedül áll:)

9 hós kislány anyuja

2010. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam kedden lesz hét hós.

Ő is szinte egész nap " hintázik"., vagyis elég sok időt eltöltöget így. Én is nagyon bízom benne, hogy nemsokára rendesen mászni fog.:-)))) De szerintem is normális dolog ebben a korban, végülis én személy szerint nem ismerek íly módon "hintázó" felnőtteket.:-))))))))))))))))))))

2010. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az enyém ma lett 7.hónapos, és hin tázik négykézláb, mikor az ölembe veszem akkor is hintázik, nagyon aranyos kisfiú, és szép is:)

Az enyém viszont már mászik, nagyon kb, 2 hete kezdte el.

2010. okt. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!