Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Márton becézése Tony-nak...

Márton becézése Tony-nak szerintetek rossz?

Figyelt kérdés
Valamiért nem érzem az övének ezt a nevet, így viszont tetszik. Csak sokan mondják nekem, hogy ezt nem is lehet így becézni...

2023. máj. 8. 20:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek Kornéliát, aki Lia illetve olyat, aki Nelli, vagy Veronika aki Roni vagy Mária aki Ria. A Toni(y)val sincs semmi gond ilyen logika mentén.
2023. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Ismerek Katalint, aki Linka. Anettet, aki Netti.

Krisztinát, aki Tina.


Nyugodtan hívhatod Toninak a gyereked, de sokan fogják Tónizni, és Antalnak hinni.

2023. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
Fekete kandúromnak pont ez a neve.
2023. máj. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk logikusabban következik ebből a névből a Tony (Toni) becézés, mint a Lászlóból a Laci, a Györgyből a Gyuri, Tamásból a Tomi.
2023. máj. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem cool, és egyedi, kilóg a sorból és ez most klassz értelemben véve.
2023. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
29%

*Azértis jó; hogy nehogy véletlenül Marcellnek higgyék szerintem.

(bocsi ha ezzel vkit megbántottam, puszi)

2023. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
40%
Szerintem, akkor már inkább Toni, mert a beszélt nyelvben, amely közben leginkább becézni szoktunk, senki nem használ ipszilont, mivel az kimondva egyszerűen "i" betű. Írásban pedig a becéző formát elenyészően kevesebb esetben használjuk, és olyankor is, azt is a beszélt nyelvből tesszük át írásba.
2023. jún. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!