Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosószert evett a kislányom?

Mosószert evett a kislányom?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 5 hónapos kislányom, akinek megmostam a kiskacsáját Froch gyerekeknek való mosószerrel. Kinyomtam belőle a vizet, de ez sosem tökéletes. Odaadtam neki és egy percre elnéztem és már el is kezdte nyammogni. Félek, hogy maradt benne egy kis mosószeres víz és azt megitta. Szerintetek? Hívjam az orvost?!

2023. máj. 11. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha megnyugszol hívd,de szerintem ettől nem lesz baja.

Nekem tegnap

2023. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Én inkabb amiatt aggódnék, hogy a kiskacsában penészes a víz...

Ragaszd be a lyukat rajta, vagy dobd ki a kacsát.

2023. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lesz baja.
2023. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Azert ez a mososzer evestol messze van :) Dehogy lesz baja, es ne, ne hivd az orvost, ne egesd mar magad.


Viszont az ilyen kacsakat, jatekokat par het utan erdemes kidobni, ha kettevagod, latod benne a peneszt, na es az , az aztan az eletveszelyes, nem a mikroszkopikus meretu esetleges mososzermaradvany.

2023. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

1 vagyok ..most nézem,hogy valamiert csak felmondat került a válaszom a.

Azt akartam írni,hogy nekem Tegnap ahogy furodtunk,hirtelen lekapta a szappant a kád széléről és jól beszorította a fogai közé ..soha nem csinált még ilyet a fiam(14 honapos)először én is megijedtem de aztán gondoltam baja nem lehet tőle.nem is lett semmi baja.illatos lett a szája

2023. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!