Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek olyan babája volt,...

Akinek olyan babája volt, hogy letenni sem lehetett, mert mindig ordított, visított, semmi sem volt jó neki, hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés
Persze azért nagyon nagy különbség van a mosolxgos, nyugodt, jó alvó baba, és az állandóan síró, nyugtalan, sehogy sem jó neki baba között.
2023. máj. 14. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, megfelelő hordozókendővel túl lehet élni a napokat. A babahinta is sokszor bejön az ilyen babáknál.

Ami még segít: sokat legyen kézben, mellőzd a házimunkát, ha tudsz segítséget kérni kérj!

Plusz: kideríteni miért sír? Csak ilyen a habitusa? Vagy túl feszes az izomzata? Hasfájós/miért? Ha sikerül kideríteni, akkor lehet továbbmenni ha meg csak ilyen a habitusa, akkor ezt jó mihamarabb megérteni és elfogadni.

Kitartás! :) könnyebb lesz!

2023. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Kendőben magamra kötöttem.
2023. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Hordozó kendő. +Egész addig nem tudtam megérteni a dolgot, azt hittem szarul csinálok míg nem ismerkedtem meg a többemberes gyerek fogalmával
2023. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. máj. 14. 12:45
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Karikas kendovel, majd csatos hordozoval, illetve sokszori szopival (igy idoben osszessegeben sokkal kevesebbet szopizott, mennyisegre viszont megvolt, de o refluxos is volt, ami amugy okozhatja a sirossagot), illetve en tejfeherjere dietaztam mellette, az is rengeteget segitett. A mozgasfejlodest hamar kezdte, es onnantol csak altatashoz kellett hordozni (4,5 honaposan kuszott, 6,5 honaposan kiult maszasbol).
2023. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is a kendozes vált be, 2,5 év múlva kiderult amúgy, hogy szenzoros
2023. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak a babakocsi vált be. Az első 3 hónapban gyakorlatilag az utcán éltem. Mozgásfejlődéssel lett könnyebb. Ő 6 hónaposan ült és mászott
2023. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen volt. A kendő segített, de csodát nem tett.

Ami segített, amikor megtanult mászni, onnan élvezett lent lenni. Illetve 8 hósan derült ki a tejallergia, annak elhagyása is sokat tett.

A jelleme tovàbbra is dinamikus ;)

Még szenzorosságra gyanakszunk, annak kivizsgálása folyamatban.

2023. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Hordozókendő, később csatos hordozó. Néha adamo hinta.

És leszrtam a házimunkát.

2023. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Első gyereknél megvettem az összes hordozó eszközt, hátha (rugalmas, karikás...stb) mire rájöttem, hogy amíg a gyógytorna meg nem oldja a gondjait, nem lehet hordozni.

Adamo hinta viszont megváltás volt, meg a fehér zaj

2023. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!