Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állandóan hátravágja magát,...

Állandóan hátravágja magát, most tanult meg ülni, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Kisfiam most tanult meg ülni egy hete. Állandóan hátra vágja magát mikor megunja vagy elfárad az ülésben. Koppan nagyot a feje, engem meg az infarktus kerülget! Mit csináljak vele? Így is figyelem óvom, de mégis pont akkor tudja csinálni, ha 1 másodpercre nem nézek oda.

2023. máj. 15. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha magától tanult meg ülni, akkor ezt nehéz elhinni, hiszen mászásból ül ki, és minden gyerek, akit eddig láttam, ilyen esetben ha elfáradt, akkor visszament mászó pozícióba...


De szerintem meg fogja tanulni.

2023. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mászik. Kúszik még csak. Maga alá húzza a térdeit és kiül oldalra. Kb olyan 10 percet bír, ahogy figyelem. Utána vagy hasra ügyeskedi magát és úgy elvan vagy hanyatt vágja magát. És koppan a feje.
2023. máj. 15. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Habszivacs, vastag takaró alá.


Előbb-utóbb kinövi. Annyira nem fájhat neki, ha újra és újra csinálja.

2023. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1# Nálunk először állásból ült le. Az első pár alkalomnál leült majd hátravágódott amíg stabilan nem jött rá,hogyan kell. Majd csak utána ült ki mászásból. Megtanulja szerintem is majd,nálunk is rájött ügyesen,de a habszivacs is jó ötlet.
2023. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kicsit más volt a szitu. Még nem ült, de már állt, és amikor abba fáradt el, akkor vágta hanyatt magát. Heteken keresztül nem javult, persze ott voltam mindig mögötte ha felállt, hogy elkapjam ha dől. Aztán az ülés miatt voltunk dévényesnél, aki nyaki feszességet állapított meg. Ahogy az fokozatosan helyrejött a gyakorlatok hatására, úgy maradt el a hanyattvágódás is.
2023. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dévényes láttam még annó 6 hónaposan, mert nem akart átfordulni. Szintén nyaki feszesség, de nagyon jól kikezelte neki.
2023. máj. 16. 20:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!