Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet gondolnád megfele...

Melyik nevet gondolnád megfelelőnek a vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

Vezetékév: Erdei

Nevek: Eszter, Vanda, Viola, Petra, Dorina, Liza, Franciska, Hanna (tudom tucat de ezt most ne nézzétek), Violetta, Noémi.

Köszönöm ha válaszolsz.



2023. máj. 16. 18:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Liza, Noémi
2023. máj. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Virágneveket nem adnám, tehát a Viola, Violetta, Vanda ezzel kiesik. Dorina, Liza nem tetszenek, Lizával kifejezetten hülyén hangzik (bocsánat), Dorinával jobb, csak nekem nem tetszik ez a név. Hannával nem rossz, de olyan semmilyen. Eszterrel jól hangzik szerintem, viszont a sok e betű meg az alliteráció miatt meggondolandó. Petra, Noémi, Franciska illik hozzá hangzásban a legjobban. Én személy szerint a Franciskát választanám, nálam listás keresztnév volt, a második legjobb a Noémi nekem.
2023. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ezek közül igazából csak a Noémi, meg a Hanna passzol 100%-osan a vezetéknévhez. Noémi inkább csak 99% . :) Többi kevésbé illik,de azok is jó nevek. :):) Ha gondoljátok, még lehet trükközni második keresztnévvel,hogy többet is megkapjon közülük (a felsorolásból. :):))
2023. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Erdei Dorina
2023. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Noémi :)
2023. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!