Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkát hol érdemes nagyobb...

Pelenkát hol érdemes nagyobb mennyiségben vásárolni?

Figyelt kérdés

Én eddig a Rossmannban vásároltam és végösszegi kuponnal vagy akcióban elég jó áron kifogtam de most keresgélve elég magas árakkal találkozom mindenhol :(

Pampers Premium Care 4 Pants-ot keresnék nagyobb(1-2 havi) kiszerelésben.



2023. máj. 20. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akárhol nézem a rossmanntóĺ nincs olcsóbb..így maradtam ènis annál
2023. máj. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a rossmannra, árban&minőségben is az a legjobb.
2023. máj. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is szoktak lenni akciók pelenkára. Rossmann appban nem láttam ekkora kiszerelést.

2023. máj. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Általában a Rossmannban szoktam én is venni.

A héten Pampers Premium Care Pants-ot vettem én is 4-es méretben a Tescoban. 9990 Ft volt a 72 db-os, plusz nekem lejött belőle a Clubcard kedvezmény 900 Ft.

Így 126 Ft/db-ra jött ki.

De kb.2 hete pont lecsúsztam róla, a Rossmannban 117 Ft volt darabja a simának és a pantsnek is.

2023. máj. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindig máshol.


Plusz nem mindegy milyen pelenka. Nálunk a Pampers nem vált be..


De a Libero is sokszor a Rossmannból a legolcsóbb..

2023. máj. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossmann vagy dm , mert dmben meg beválthatod a bónuszpontokat és én pelenkára szoktam.

De ha követed a pelenka.hut vagy más webshopokat évi pár alkalommal vannak extra akciók. Tavaly asszem black friday után volt készletkisöprés 92 ft volt egy pampers pants 5, ami elég jó ár, csak kellett belőle vagy 40 ezer ft értékben rendelni. Nekünk van kamránk, szóval elpihennek ott a plusz pelenkák, de ez is jó opció ha tudod utána tárolni.

2023. máj. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az emagot és a pepitát szoktam figyelni. Ha vannak nagyobb akcióik, akkor nagymennyiségben betárazok, nagyon jó árban szokott lenni és általában ingyenes szállítással. Most pl. még a black friday akcióból élünk... :D Ha kifogyunk két akció között akkor Rossmanózok, vagy pl. az Aldis pelenkát is szeretjük, veszek azt és kész.
2023. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nyitott voltam más márkákra. Úgy voltam vele, kezdjük az olcsóbbal, ha nem válik be, még mindig lehet drágábbra váltani. Szóval a fiamon még nem volt Pampers és társai, pedig nem sajnálnám rá a pénzt.

A kórházban DM-s pelusok voltak, teljesen rendben voltak, de mellettünk Lidl van, semmi baj nincs azokkal sem. Jóval olcsóbbak, ráadásul már 2x is volt 20%-os kedvezmény hozzájuk.

Annyira bevállt, hogy még ajándékba sem kértem Pamperst, mikor jelezték, pelust is hoznának, de milyet.

2023. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a pelenka.hu n nem olcsóbb egyáltalán vagyis amit mi használunk az tuti nem...akármilyen akciót hirdetnek a Rossmann-ba minden olcsóbb még akkor is
2023. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Rossmannál csak egy dologra kell figyelni, hogy sokszor a nagy kiszerelés drágábban jön ki, mint a kicsi. Múltkor is vettem egy kisebb csomagot, 117 Ft/db áron jött ki.

Mellettem egy csaj nagy dobozzal állt. Mondom megnézem, lehet, hogy nem figyeltem, és az olcsóbb. Aha.... 137 Ft/db volt. És ezt már többször is észrevettem a Rossmannban. Szóval figyelni kell.

2023. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!