Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 3 hónaposan kezdte a...

Aki 3 hónaposan kezdte a hozzátáplálást, mennyi időbe telt mire a baba azt ette, amit ők?

Figyelt kérdés
Persze neki való formában gondolom. Mennyi idő volt, mire egy étkezést kiváltottak?
2010. okt. 11. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyik gyerekem ilyen idösen kezdett kapni szilárd ételt (gyümölcs, fött zöldég, stb), mert akkoriban ez vol a normális. Kb. egy évesen már a mi ételeinkböl kapott minden nap, természetesen néha kicsit más formában (leturmixolva, összetörve, illetve erösebb füszereket nem tettem bele nekik)

Már mindegyik felnött, és nincs bajuk, se allergiájuk nincs, se gyomor, se vese, stb.

2010. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

te már elkezdted a hozzátáplálást?nekem is három hónapos a babám,hamar szeretném kezdeni.ha igen mivel kezdted?

(aki később akarja hozzátáplálni nem kell felháborodni és lehurrogni az embert.köszi:))

2010. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia.én nem a kérdezö vagyok de én már három honaposan adtam neki egy kis reszelt almát meg tettem bele kis daráltkekszet. nagyon imádta. a széklete is helyre jött. 5 honapos és semmi baja.
2010. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
köszi szépen.
2010. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Mi 3,5 hónaposan kezdtük enni az almát.Most 4 hósak vagyunk és esszük az almát,barackot,sárgarépát.:)
2010. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!