Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halvány barnás folt a gyerek...

Halvány barnás folt a gyerek arcán, mi lehet?

Figyelt kérdés

A kisfiam 1,5 éves, nem rég alakult ki az egyik fültőnél. Halvány barna, kisebb folt, kb 1-cm-es folt. Bejelentkeztünk bőrgyógyászhoz is, de csak 1 hónap múlva kaptunk időpontot.


Elkezdtem olvasgatni a neten.. bár ne tettem volna, hogy betegségre is utalhat...

Volt hasonló valakinek a gyerekénél?



2023. jún. 17. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
gyerekorvos mit mond? alapvető dolgokat ő is tud. a kisfiam testén van egy halvány folt, azt mondta a gyerekorvos, hogy szépségfolt, akkor kell bőrgyógyásznak megmutatni, ha nagyobb lesz, vagy más színe lesz, esetleg több is előjön
2023. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A dokinkhoz is megyünk a héten oltásra, megfogom mutatni neki, hátha csak túl reagálom. : )
2023. jún. 17. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En mondok valamit.

Betegsegekrol soha nem szabad a googlet olvasgatni .en is megfogadtam mar egy parszor ezt...

2023. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így látatlanban kb pont semmit nem tudunk mondani.

Akarmi lehet. Megütötte, megcsípte valami, anyajegy, kosz, bármi.


Én is a haziorvost mondom, ha nagyon aggódsz

2023. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3as ezt mindenki megfogadja
2023. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen 5 aztan megis mindig megnezzuk.(legalabbis en)utana meg rajovok,hogy akarmit irunk be googleba betegseg eseten mindig halalos betegseg tunetekent dobja ki az altalunk beirt tuneteket
2023. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!