Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon szenved a kislányom...

Edus83 kérdése:

Nagyon szenved a kislányom nehezen tud kakilni,8hós múlt, mit adhatnék neki? Hashajtó, sem használ, milyen ételt ajánlanátok? Szilvát is próbáltam már. Anyatejes is még.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Cukros kamillatea segített az én lányomon.

Vagy kend be a lukát feketenadály kenőccsel.

2010. okt. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és sok gyümölcs
2010. okt. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eszik már mást is? Fontos ,hogyha szopizik akkor neked is sok rostos ételt kell enned! Ilyenkor kerülendő a burgonya,sárgarépa,alma,banán a babánál! De inkább ha nem szünik vidd el orvoshoz.
2010. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sütőtök is széklet lazító. De ha már a szilva sem segít, akkor cukros kamillatea (vigyázz, csak 3 naponta kapjon, mert hosszú távon szárítja a beleket, és pont székrekedést okoz), vagy Laevolac szirup.
2010. okt. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cukros kamilla tea, szilvalekváros kenyér
2010. okt. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sütőtök, őszibarack, narancslé
2010. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ami bevált langyosan a rostos baracklé, és a szilvalé. No de attól aztán telerakta a pelust rendesen. :)

Masszírozd a pocakját és sok rostos táplálék kell. Hashajtót én semmiképpen nem adnék még most sem, 16 hónapos a babám.

2010. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!