Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyogyszertárban nem adtak...

A gyogyszertárban nem adtak d-vitamint mert nics az új fajtából. De akkor mit adjak 1 éves fiamnak? Azt mondták hogy addig semmit, de ez igy nem jó.

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden napi sétá a napon helyettesíti amíg kapsz valamelyik patikában!
2010. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Adj neki tejet. Abban elegendő D vitamin,sőt még kalcium is van.
2010. okt. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
másik patika nincs? ha annyira kell még online is megrendelheted...amúgy meg süt a nap, jó idő van. lehet sétálni...
2010. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld másik gyógyszertárban. Nálunk tegnap már volt!
2010. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm és a gyerekorvosunk szerint sem gond, ha akár 2-3 hét kimarad! Pedig az én fiam még 1 év alatt van, 8 hónapos! Nálunk egy hét maradt ki, tegnap már kaptam az új szériából.
2010. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én is kaptam tegnap, Bp.XI.ker.


védőnőm szerint adható a régi csak új pipettát kell venni a gyógyszertárben.

2010. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem ma azt mondta a doktornő,hogyha pár nap kimarad(ameddig nem kapok d-vitamint a gyógyszertárban),akkor,(ha már lesz) annyi napig majd dupla adagot adjak,ahány napig nem adtam.
2010. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a védőnő, hogy 2-3 hét kimaradás sem gond. Én majd hétfőn megyek a receptért, utána derül ki lehet e kapni. Addigis napoztatom, de én is aggódom, hogy nem kapja. Bár a kutacsa már benőtt, de a csontjainak is kéne a vitamin. 9,5 hónapos.
2010. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tök jó az én fiam folyamatosan azt rágta amig öltöztettem fürcsi után,frászt kapok .ja meg jó hogy már tobb mint fél éve ez van.falusi patika...majd elmegyek veszek máshol
2010. okt. 14. 10:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam két patikában.Az elsőben csodálkoztak, hogy mit is akarok, mert még nem jött meg az új.A másodikban, meg azt válaszolták, hogy "természetesen már megjött az új".Röhej.Komolyan.
2010. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!