Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Recept nélkül kicserélik a...

Recept nélkül kicserélik a Vigantolt a gyógyszertárban, ha az vissza lett vonva?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, és ha már megtetted, írj ide légyszi, hogy sikerült-e. Köszi. :-)
2010. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
OK :) De szerintem már csak holnap fogom, mert ma már voltunk lent, és nem hiszem, hogy még1x megyek :)
2010. okt. 14. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
De tudod mit? Jut eszembe, mennem kell gyógyszertárba ma még, ha felébredt a manóm, megkérdezem, és írok akkor Én, Ok?
2010. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam 3 napja, de elhajtottak. Talán másnak sikerül.
2010. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én voltam a patikában még múltkor, és azt mondták, ők az összeset visszaküldték, mert a gyártási száma mindnek "rossz" volt. Így nem tudták volna kicserélni.

De megnyugtatott, hogy a gumikupakból nem igazán tud semmi beleoldódni a vigantolba, mert az sznte egyáltalán nem is van kapcsolatban az olajjal (csak ha olyan nagyon sokat szívsz fel, és nem nyomod ki)

2010. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ma próbáltuk, nem sikerült, de recepttel 310 Ft volt
2010. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
OK, köszi. Nem is a pénz miatt, hanem akkor emiatt el kell mennem a rendelőbe, mert egyébként csak egy hónap múlva kéne menni tanácsadásra. Annyira nem aggódom miatta, de azért kicserélem. Kb. egy az ezermilliárdhoz az esélye, hogy bárkinek ettől baja lehet, de ha ezt is el lehet kerülni,akkor azért kicserélem.
2010. okt. 14. 15:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Van valami baj a Vigantollal?Én nem tudok róla!Miért kell visszacserélni?
2010. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14:18 vagyok, hát hülyének néztek, mikor feltettem a kérdést.... no comment. Éljen Magyarország! :-(
2010. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!