Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossam ki az őszibarack...

Mivel mossam ki az őszibarack illetve banán foltot a színes ruhákból?

Figyelt kérdés
A fehérekre domestost szoktam fújni, az gyönyörűen kiszedi. De a színt is. A vanish oxi action (por) pedig semmit nem ér. Ti hogyan oldottátok meg?
2010. okt. 14. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
dm-be kapható Denk Mit por. Zöld kis vödörbe van. Az van ráírva, hogy ne használjuk patentos és zipzáros ruhán, de nyugodtan lehet. színes és fehér ruhán is lehet használni.
2010. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ariel új folttisztítója jött be, de nagyon. Előtte tesco saját márkásat használtam, az sem rossz.
2010. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A DM-ben lehet venni KO nevű fújós folttisztítót. Nekem az jött be. Próbáltam az Arielt is, de nekem semmit nem használt..lehet én voltam a béna.
2010. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg a mr wash,mindent kiszedett eddig,a corában,és a müllerben szoktam venni.
2010. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ariel folttisztító géles vízbe áztatom őket,majd 50 fokon kimosom. Tiszta lesz.
2010. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!