Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor önként adhatom...

Ilyenkor önként adhatom nevelőszülőkhöz átmenetileg?

Figyelt kérdés
Van egy pár hetes kislányom a helyzetem nagyon rossz.Nem tudok róla megfelelően gondoskodni,szeretném egy rövid időre nevelőszülőkhöz adni amíg nem lesz jobb a helyzetem ezt megtehetem?
2023. júl. 27. 09:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén, szerinted lesz neked valaha olyan a helyzeted, hogy felnevelhess egy gyereket...?
2023. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a védőnővel!
2023. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Kèrheted hogy vegyèk állami gondozásba. Viszont utána nagyon nehezen fogod Öt visszakapni. Rengeteg feltètelnek kell megfelelni.
2023. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
1es azon vagyok
2023. júl. 27. 09:58
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Nincs inkább egy rokon aki ki tudna segíteni?
2023. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is egy rokon, ismerős jobb lenne. Voltam nevelőszülő, nagyon szerettem, de a nevelőszülők többségére még egy macskát sem bíznék, nemhogy egy gyermeket... És sajnos nem választhatod meg, hogy kihez kerüljön. Ha van kedved, írj rám, szívesen beszélgetek erről, illetve hátha tudok segíteni valamiben.
2023. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Olyan nincs, hogy "pár hétre", ez nem gyerekmegőrző. Nagyon nehéz utana visszakapni, ha egyszer bekerült a rendszerbe.
2023. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak ideiglenes megoldás kell, jobb egy közeli ismerős, családtag. Ahogy előttem írták, nem vagy csak nehezen kapod vissza.
2023. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%

#7 erre most nagy szükség volt..... 👏👏👏

Megtapsolhatod magad és az erkölcsi fölényedet.🦾

2023. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

Azért függ az okoktól is szerintem...

Egy bántalmazó kapcsolat miatt? Vagy anyagi okok pl?

Ha mondjuk anyagi okok, de kilátásban van már valami lehetőség, akkor nem érdemes ezen végig menni.

Egy rossz kapcsolatból is ki lehet lépni, esetleg anyaotthon?

Nem írtál semmi konkrétumot, így nehéz tanácsot adni, pedig teljesen anonim vagy, szóval nyugodtan leírhatnád a helyzetet.

2023. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!