Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája csak cicin...

Akinek a babája csak cicin tudott elaludni idővel leszokott róla? Mármint baba korában? Tippek amik jól jöhetnek?

Figyelt kérdés

2 hónapos anyatejes baba, most még oké de nem szeretném ha mindig így maradna. Délután néha elalszik ringatással, de este csak cicivel.

Cumit nem fogadja el egyáltalán.


2023. júl. 28. 22:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
2éves kora után tudtam simogatással elaltatni. Bár ez engem nem zavart addig sem, kistesó érkezése miatt gondoltam fontosnak.
2023. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Le fog szokni időben, nyugi, nem úgy megy oviba se...
2023. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
1 éves kor után amikor már minden étkezés ki van váltva akkor térj erre vissza,addig viszont a cici fog kelleni. És nem az hogy 6 hónaposan elkezd enni nem egyenlő azzal hogy akkor nem kell cici hisz ott még csak ismerkedik az étellel és nem eszik mennyiséget, siettetni meg nem szabad. Nekem a másfél évesem csak cicire alszik,amint beszokott a bölcsibe és már nem fél tőle elkezdem leszoktatni.
2023. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

A kisfiamnál 3 hónapos kora körül állítottam fel azt a rendszert nála, hogy szopi-játék-alvás. Kivéve azt esti rutin: szopi-játék/fürdés-szopi-alvás. Illetve éjszaka is szoptatással altattam vissza. 1 évesen elhagyta az éjszakai megébredéseket, amivel elkezdett elapadni a tejem és így az esti szopit felváltotta a tejital.

A kislányomnál is megpróbáltam, de irtó sírós volt és az étkezések kiváltásáig káosz volt, hogy mikor tudtam megszoptatni, elaltatni. Baba természete is válogatja.

2023. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon hasznos volt,hogy elaludt cicin. Csak le kellett tennem a kiságyába.

2 éves koráig szoptattam. Utána már elég volt az altatódal és a simi.

2023. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
Off, nekem tápszeres a lányom, de így pl. hogy tudtok elszabadulni 1-1 barátnős estére, vagy egésznapos programra, ha még napközben is alszik a pici? Vagy akár a férjetekkel pár napra elutazni kettesben valahová?
2023. júl. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy 6os :)

Az én babám full anyatejes volt, 7 hónaposan tudtam magában altatni. Utána már csak este aludt vissza cicin. Onnantól könnyebb volt.

Az anyatejes táplálás áldozatokkal jár, de hát ilyen ez a szülőség :)

2023. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Nincs igényem a többi nő hulyesegeit hallgatni ahelyett, hogy itthon legyek. Mondjuk én dolgozok. Hármasban kapcsolódunk ki, tökéletesen működik. A ferjemmel a szabasisonket amit kettesben tolthetunk nem csesszuk el azzal hogy beuljunk valahova mikor mást is tudunk egymassal kezdeni. Enyem 3.5 éves ha velem alszik, akkor cicivel. Oviban, férjemmel is elalszik de amint velem van kéri 1 - 2 percre alvás előtt.
2023. júl. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

6-os hozzászólónak :)


Anyatejes a babám, igény szerint eszik.

Nem barátnőzés miatt, de 2-3 hónapos korában bizony volt, hogy reggel 7-től délig, fél 2-ig anyukámnál volt a kisfiam.


A jogsimat csináltam, hülyén kaptam időpontot a vezetés órákra, a férjem meg nem tudott heti 3 félnapokat kivenni 2 héten keresztül. Így Bp-ről lecuccoltam a kisfiammal anyukámhoz, a várostól 50 km-re. S előfordult olyan, hogy a forgalom miatt megcsúszott a vezetés, lekéstem a vonatot, azzal lekéstem a kompót és a 4 órás távol létemből 6 óra lett.

Anyukám simán megtudta etetni a kisfiam lefejt tejjel, cumisüvegből, el is tudta altatni.


Olyan is volt, hogy kora este kellett vezetnem, akkor a férjemmel maradt itthon, 6 órakor még elfogadta cumisüvegből a tejet, de fürdés után, 8-kor már nagyon sírt, akkor már én kellettem neki.

2023. júl. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon elkeserítő, hogy a 3as ennyire le lett pontozva. Nézzen magába az összes...
2023. júl. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!