Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nia, Via, Tea, Zea és Zoé? Ez...

Nia, Via, Tea, Zea és Zoé? Ezek közül melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Ezek a nevek tetszenek nekünk viszont a döntés nehéz.

Szeretnénk segítségeteket kérni.

Olyan válaszokat nem szeretnénk hogy egyiket sem, akkor inkább ne írj semmit és lapozz tovább egy másik kérdésre.

Előre köszönjük a válaszokat!

Szép napot kívánok nektek!😊😊



2023. aug. 24. 14:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem a Tea a legjobb. Komolyan, nem cikizésből.

Szerintem a Dorothea névből rövidült, semmi köze a teaitalhoz.

2023. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
44%

Én nem borulok ki a Tea néven mert van egy ismerősöm aki 20 éve Tea. Kisgyerek volt mikor megismertem és úgy, hogy látsz egy cuki szőke kiscsajt már annyira nem volt fura.

Nekem pl a Róza az a név amit nem adnék. Nekem nagyon csúnya. A Lea névről meg egy kutya jut eszembe.

Szóval ne hallgass senkire csak magatokra. Olyan nevet válasszatok ami passzol a vezetéknévhez és mindkettőtöknek tetszik. Olyan nem lesz, hogy mindenkinek tetszene. Csúfolni pedig bármiért lehet.

2023. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
0%

Ezek közül a Nia, esetleg a Via tetszik nekem.


Szokatlan ugyan, de nem hinném, hogy bármelyik rosszabb lenne, mint egy Dia vagy Bea.

2023. aug. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
85%
Miért megy el sok nőnek minden esze a terhességtől? Egy olyan névvel, mint Tea (wtf), vagy Zea, csak szivatod a gyereket. Minek?
2023. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Ahogy már az előbb is írtam, a Tea és Zea nevek nem is olyan jók, össze próbáltuk a vezetéknévvel és nem jó egyik se úgy hogy arról már le is mondtunk!


Most ezek a nevek tetszenek:


1. Szofi

2. Nia

3. Zorka

4. Lea

5. Róza

6. Zoé


Ezekből szeretnénk választani.



Köszönjük az eddigi válaszokat!😊

2023. aug. 25. 13:38
 36/43 anonim ***** válasza:
79%
Istenem már, egyszer is belegondol bárki, hogy hiába cuki úgy 11 éves korig pl a Szofi, a világ legröhejesebb neve mondjuk egy 45 éves nőnek, aki pl alkotmánybíró és azt akarja, hogy komolyan vegyék? Kivagyok az összes ilyentől, hogy Lotti, Eperke, meg hasonlók. Az a gyerek egyszer felnő és öregasszony koráig gügyögős beceneve lesz...
2023. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
16%

Nekem a Róza nagyon tetszik.


Mellesleg engem Teának hívnak,nem cikiznek,nem szivatnak,nem becezik. Senkit nem érdekel.

2023. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből csakis Róza.


Utolsó, vezetéknév Fekete legalább?:-D

2023. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, gondolj arra hogy az az édes pici lány felnőtt lesz. Ne szivasd gyerekes vagy becenévvel.


Inkább Szófia és becézhetitek Szofinak ha akarjátok.

Nia, Zea, Lia- nálam kizárva, olyan hatásúak mint egymás mögé pakolt random betűk sorozata


Róza- nagyon szép

Zorka-Kislányos

Zoé-nem tetszik, de a Róza után ez a második legvállalhatóbb nevetek

2023. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
38as :nem bár elég viccesen hangzana
2023. aug. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!