Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan másszak ki a baby...

Hogyan másszak ki a baby bluesból?

Figyelt kérdés
Kegyetlen rosszul érzem magam.
2023. aug. 27. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást kívánok.

Kétszer éltem át,ahogy mentek a napok egyre jobb lett.

2023. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Az idő segít. Kitartást kívánok! Esetleg ha jól esik kérj segítséget a nagyiktól. Engem csak idegesítettek de van akit nem.
2023. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Kitartás! Nagyon sokan megszenvedik az elejet. En harom- negy honapig minden nap sirtam, meg a bolt kozepen is ram jott, ott kezdtem zokogni egy ismerosnek, akivel elotte evek ota nem lattuk egymast :) Utolag mar vicces, akkor borzaszto volt. Csak az ido segitett. Arra gondolj, hogy ez egy atmeneti (pokoli nehez) idoszak, de lassan belejottok, te is es a baba is, osszeszoktok, kialakul a kozos elet, es ahogy no a gyermek, ugy lesz egyre konnyebb minden. Fokozatosan vissza fogod kapni a szabadsagodat is, igaz, az meg evek... Az en fiam meg nincs 2 eves, most hisztik mennek allandoan, de mar szepen jar, eljatszik, huncutkodik, kommunikal. Es jon, megolel, puszilgat! :) Sokkal elvezetesebb es konnyebb is igy vele az elet. Nem sokara bolcsis lesz, en megyek dolgozni, vissza emberek koze a felnott vilagba, en pl ezt mar nagyon vartam. Megszenvedtem otthon bezarva, maganyosnak ereztem sokszor magam gyed alatt, de utolag visszanezve nagyon gyorsan eltelt! Es az ember belerazodik az uj elethelyzetbe, feladatokba, megtanulja elvezni is. :) Szerintem nyugodtan sirj, ha ugy erzed, az oldja a feszultseget! Es probalj kis idot talalni magadnak: neha vigye el valaki setalni a babat, addig menj el vasarolni, vagy csak filmezz, aludj! Nekem kellett az is, hogy ujra csinos nonek erezhessem magam, igy vettem par uj holmit, es igyekeztunk a ferjemmel minel gyakrabban ellogni randizni 2-3 orakra delutanonkent. :) Sok erot es boldogsagot kivanok!!!
2023. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

4 és miért ne ment volna randizni a férjével?

Szerencses volt,hogy tudta kire bízni a gyereket.

2023. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted 3-as,ne hallgass az osanyakra akik nyilvánosan szenvednek

5

2023. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3-aa vagyok es a 4-esnek boldogabb, kevesbe beszukult es megkeseredett eletet kivanok! :) Legy boldog, mas nem szamit! ;)
2023. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod napi fél-egy órára másra bízni a babát és elmenni sétálni, futni, bármi nem gyerekes programra? Hátha segít. Az én kedélyállapotomon sokat javít, de ettől még sokszor vagyok/voltam magam alatt.
2023. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A baby blues normális. Éld meg, gyászold el a lánykorodat. Pár nap alatt el kell múlnia magától.

Ha nem múlik és nem is enyhül, akkor szakemberhez kell fordulni. Akut esetben fel tudsz hívni lelkisegély vonalat. Hosszabb távon be kell jelentkezni pszichológushoz.

2023. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kitartast! Tenyleg borzalmas tud lenni, en is allandoan sirtam az elso 4 honapban. 8 honapos most, sokkal jobb! Nehezsegek persze most is vannak, de legalabb mar van valami kis rutin, tok jol osszeszoktunk. Igy sokkal konnyebb.
2023. aug. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mozdulj ki, ha tudsz. Én lepasszoltam apának, vegye ki a részét ő is. A mai napig ha el akarok menni én is pont úgy ki mozdulok ahogy ő. Ha együtt megyünk olyan helyre ahová a kicsik nem jöhetnek néha, akkor vigyáz rájuk (már ketten vannak) a nagymama addig.

2 óra nem nagy ügy, de neked sokat segít.


Plusz, ha nincs olyan rossz idő menj ki a kicsivel együtt. Én mindig mentem kávézni is, ha épp nem volt jó neki, hogy bent ittam meg (nem aludt el mire odaértünk) akkor elvitelre kértem és út közben ittam. Vedd lazára amennyire sikerül, a gyereknevelés nem csak a gyerekről, de rólad/rólatok is szól, a véleményeket és kritikákat figyelmenkîvül kell hagyni. Bármit csinálsz mindenki jobban akarja majd tudni, hogy az miért volt rossz döntés, akkor már tényleg a számodra is legkedvezőbbet válaszd. Vásároljatok egy pár ruha darabot, sétálj a parkban, hallgass zenét (az a kicsinek is jó), hordozókendőt köss fel és "énidőzz" egy kicsit.. ha kicsit sirdogál az sem baj. Más hangot úgysem tud kiadni. :)


De ha BP-i vagy szívesen ki mozdulok veled így ismeretlenben is. Tudom, hogy milyen szar úgy elindulni, hogy "úgyis csak végig sírja, és tortúra lesz az egész".

2023. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!