Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha sírni hagyom a babát,...

Ha sírni hagyom a babát, előbb utóbb abbahagyja?

Figyelt kérdés
2023. aug. 28. 13:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg igen csak milyen áron.
2023. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
:(
2023. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
#1, aki fontolóra veszi ezt, azt valószínűleg nem érdekli milyen áron marad csendben a kisbabája 😥
2023. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

Abbahagyja,megtanulja idővel,hogy nem számíthat az anyjára hiába sír,hiába kéri,hogy vegye fel...

Amúgy off,de ki az a szívtelen anya aki hagyja ordítani a gyerekét?

(Itt most nem arra gondolok,hogy sír a kicsi amíg pl elugrok pisilni)

2023. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Természetesen addig gondoltam, míg pl kiteregetek.
2023. aug. 28. 13:33
 6/31 anonim ***** válasza:
17%

Fülhallgató be, zene maxra és elviselhető.

Én a hasfájós napokat csak így éltem túl, mikor egyedül voltam vele.

2023. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
50%
Ha jót akarsz neki, akkor addig sem hagyod, amíg kiteregetsz. Pár hónap, amíg kb semmit nem lehet csinálni tőlük, azt ki lehet bírni, csináljátok együtt a pároddal a feladatokat, ha otthon van, vagy te, ha alszik a baba. Mininalizáld a feladataidat, inkább ne legyen 2 naponta mosva a teljes ágynemű szett, minthogy sírni hagyd a babát. Egy idő után csöndben maradna, de azért, mert elveszti a bizalmat, hogy neked lehet szólni, ha "baj van". Nem éri meg egy teregetésért.
2023. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
Volt olyan, hogy a pici sírt, amíg a nagynak volt valami halaszthatatlan gondja. (Mivel nem nőtt harmadik kezem, ezért ilyen esetek előfordultak.) Soha, egyetlen egyszer sem nyugodott meg vagy hagyta abba a sírást magától. Nagyon kemény időszak volt, de ez is elmúlik egyszer.
2023. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
45%
Nem szabad ilyennel játszani, mert így születnek többek közt a nárcisztikus emberek. Az anya nem lehet érzelmileg élérhetetlen.
2023. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%
Abbahagyni nem fogja. De van nèha olyan helyzet amikor le kell tenni egy kicsit. Nálunk több gyerek van főzni muszáj. A babahintája ott van a konyhában, beteszem amíg a gáztűzhelynèl dolgozom. Aztán kiveszem ès megnyigtatom.
2023. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!