Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után egy hónappal újra...

Szülés után egy hónappal újra teherbe eshetek? Még nem jött meg a menzeszem és anyatejes a babám.

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta amint elmúlik a verzesem szabad a szex mielőtt még valaki letámadna.
2023. aug. 31. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor teherbe eshetsz.
2023. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Simán.nekem azt mondta az okos védőnő, hogy amíg szoptatok,nem leszek terhes. 12 hónap van a 2 gyerek között.
2023. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem járnék többet ehhez az orvoshoz de saját magammal sem lennék ennyire felelőtlen hogy 6 hetes kontroll nélkül újra szexelek.
2023. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekeztek akkor igen.

Tudod először peteérésed van, aztán jön meg a mensi.

Szóval simán lehet!

Az orvosodról meg annyit h 2 hétig vereztem majd 3 nap szünet aztán megint.....

Tehát szerinte 15 nappal szüles után akár szexelhettem volna. (mert hát honnan is tudtam volna h nem elmúlt csak szünetet tart a gyermekágyi folyás)

2023. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem szabad a szex a 6 het gyermekagy alatt. A meheden egy tenyernyi seb van (mehlepeny helye) annak kell ido, mire begyogyul.

Fertozesveszelyes.


Nyilvan mindenki maga dolga, mit csinal a testevel, de felelotlenseg. Az meg duplan az, hogy vedekezni sincs eszetek.

2023. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából azt mondta hogy szabad a szex, nem azt hogy védekezés nélkül.

Azért az is profi védőnő lehet aki ilyet mond... És ilyenek adnak tanácsot.

Egyébként én azért megvártam azt a 6 hetet amíg újra belevágunk. Annyit vártunk, már nem került semmibe az a pár hét.

2023. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

A 6 hetes kontrollra nem is kell menned?

A szoptatás nem számít, kb semmit se véd. Még nem jött meg a menzeszed? Nem tudhatod, hogy épp mikor jönne meg, ha pont előtte teherbe esel. Hagyd regenerálódni a szervezeted és inkább védekezz.

2023. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Én arra lennék kíváncsi,hogy négy hét után ki akarja,hogy ott lent kotorjanak neki?,

Én a hat hetes kontrollra úgy mentem,hogy iszonyatos érzésem volt,hogy újra turkálni fognak bennem,amikor csak nemreg tuszkoltam ki egy babát onnan,és szetrepedtem összevissza.

2023. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!