Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan hátról hasra...

3 hónaposan hátról hasra fordulás?

Figyelt kérdés

Most ez normális? Pár napja töltötte a 3 hónapos kort és mióta sikerült neki, legnagyobb szórakozása, hogy folyton a hátáról a hasára fordul.

Igazából a hintaszékbe se tudom berakni, mert kifordítja magát belőle majdnemhogy.

Ez most normális? Én őszintén szólva jobban örültem volna, ha időben csinálja, most folyton ki kell szednem az ágy sarkából mert arccal lefelé belemélyeszti magát a matracba… (:



2023. szept. 16. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok baba ekkor fordul át, normális. Ha egyéb dolgot észlelsz, ami pl feszességre utalhat, akkor viszont érdemes jelezni a gyerekorvosnak és felkeresni egy gyógytornászt. :)

(Pl. Nehezen nyújtható a karja öltöztetésnél...)

2023. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nálunk is akkor csinálta. Az még csak csak elment. 4,5 hónaposan elkezdett kúszni, na azóta alig lehet egyedül hagyni. Sőt 5 hónapos elmúlt már rugózik, és ahogy rugózik úgy veti előre magát...

De amúgy ahogy az egyes írja. Egyébként én sokáig nem is tudtam hogy ez jelezheti a feszességet is.

2023. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mind a 2 gyerekem ahogy betöltötte a 3hónapos kort, akkor kezdte. 2hétre rá a fiamnak, 4hétre rá a lányomnak ment visszafele is.
2023. szept. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanugy, mint a 3-as. 5 honaposan kuszott. Nincs semmi baja.
2023. szept. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kisfiam is ekkor kezdte .

Aztán eszre vettem hogy öltözesnel mindig sír .

Es utana mar nem akart csinalni semmit (kuszni maszni) 6honapos volt .

Elvittem devenyeshez kb 1 hónap után minden rendben volt és behozta a lemaradást .

De az első 3 alkalom az valami brutális .

2023. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!