Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik voltak azok a holmik,...

Mik voltak azok a holmik, amik nélkül nehezebben boldogultatok volna az első hetekben, hónapokban?

Figyelt kérdés

Van már egy elég terjedelmes listánk, hogy mi kell, de most kifejezetten az érdekelne, hogy számotokra mik voltak a top termékek?


Pl. Adamo hinta, Owlet okos zokni, törlőkendő melegítő stbstb.


2023. szept. 22. 12:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

Számomra:

3. héttől a rugalmas kendő

szoptatós párna

mini elektromos mellszívó

fitball

kókusz pólya + babafészek kombó

2023. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem volt ilyen, vagy nem emlékszem.

Amire rákérdeztél:

Adamo hinta: nekünk nem volt, de sokan dicsérik, van akinek nem jön be, babafuggo (emiatt inkább kölcsönöznek, hogy lássam beválik -e).

Owlet okos zokni: nem ismertem, 6 éve nem volt ilyen, teljesen felesleges, baromi drágán. A friss babasokra egy egész iparág kiépült, mert minden szülő nagyon aggódik a babáért, ezt gusztustalan módon kihasználnálják egyesek.

Törlőkendő melegítő: nem kell. Sose volt rá szükség. A törlőkendő nem szárad ki ha melegítik?

2023. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...igazából a hajszárító,ami nélkül nehéz lett volna. Csak annak a hangjára nyugodott meg néha.


Mellszívót,szoptatós párnát,pólyát, babafészket, Adamo hintát, cumisüveget, ilyeneket én NEM használtam.


Hasznos volt a rengeteg sima fehér textilpelus, a Sudocream, egy sólámpa mert nagyon finom fénye van éjszaka.

Én szoptattam igény szerint.


Igazság szerint nem kütyüztem túl magam, szerencsére úgy alakukt a szoptatás, ahogy terveztem. Semmi sallang, volt rengeteg tejem.


Inkább nekem kellett sokminden. Többet ettem,mint a férjem, sok kalács,csoki, karamalz, limonádé, baracklé, nagyobb volt a fogyasztásom pénzben,mint a gyereknek 😀. De kellett a tejhez.


Vettünk egy babanaplót,azt jó olvasgatni utólag is 😀.


Mivel mi rengeteget utaztunk, hasznos volt egy bárhová felcsavarható kukacplüss mindenféle lógóval. Sokáig elvolt vele,ha megkapta.


Törölközőmelegítőt még nem is láttam,az okos zoknit meg el sem tudom képzelni.

Eleve body+rugi alá,felé adod rá?? Meg egyáltalán minek? Na mindegy.


2016-ban szültem,szóval nem olyan régen.

2023. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

(Nem reklám)


[link]


Erről van szó, igazából ezt már be is szereztük, kb. az első nagyobb vásárlós körünk alatt. Ebben és a babakocsiban, autós hordozóban voltam biztos, hogy pontosan milyet is szeretnénk.

2023. szept. 22. 13:07
 5/21 anonim ***** válasza:

Adamo hinta, rugalmas kendo, babakocsi, babaobol. Csak ezekben aludt :D

Utolag visszagondolva, pl a kisagyat meg se vettem volna elore, csak kesobb. Most 5 honapos, mostanaban kezdett el benne aludni csak, szoval tok feleslegesen porosodott eddig a szobaban.


Az elso kb egy honapban szerintem nekunk jo lett volna egy popsitorlo melegito, a kisfiam mindig orditott, ha a popsitorlovel hozzaertem, gondolom fazott. De utana mar nem volt ez problema. Szoval ha esetleg ebbol van hasznalt, erdemes lenne azt venni es nem sokat kolteni ra, mert az elejen jol tud jonni; de viszonylag keves ideig kell hasznalni.

2023. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Fehérzaj generátor és a babafészek :)
2023. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Owletcare-t ahogy nézem meg nem venném. Egy jobb légzésfigyelő bőven elég. Kedvenc részem mikor írja, figyelmezteti, ha a babának szüksége van Önre. Nyugi, ordítani fog a gyerek, mint az állat, ha baja van :D nem kell hozzá applikació.
2023. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Babafészek, kamerás bébiőr (külön szobában aludt kezdettől), hordozó eszköz, ha hagyja magát. A többi cucot, amit nekem ajánlottak, hogy muszáj, nem is használtam.
2023. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 babyboom567 ***** válasza:
94%
Nem akarlak elkeseríteni,de ezt a kütyüt pár hónaposan,izomból fogja letépni a lábáról(ha nem lesz szerencséd).Az én kisfiamn kb 2 éves koráig,mindent letépett a lábáról.
2023. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
És ez az owlet miért kell nektek, mit fogsz csinálni vele, ha tudod a baba véroxigén szintjét?
2023. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!