Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor fúratta ki a babája...

Ki mikor fúratta ki a babája fülét? Hogy viselte?

Figyelt kérdés
2023. okt. 4. 08:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
Az elsőnek hathetesen, a másodiknak négy hónaposan. Korábban jobb, mert kevésbé ellenkezik a megfogás során. Ugyanúgy nagyjából fél perc alatt el is felejtették.
2023. okt. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
37%
1 hetesen. A kórházban sajnos nem volt rá lehetőség, már ott szerettem volna. Így később, itthon csináltattuk meg
2023. okt. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
51%

Csak egy kérdés és nem kötekedésből

Miért nem lehet meg várni míg a gyermeked nagyobbacska lesz és majd ő szeretné a fülbevalót? Amikor majd eléd áll és azt mondja “anya szeretnék olyan szép fülbevalót ami neked van”

1 hetesen mit tud belőle értékelni szegény gyerek? Csak annyit hogy fáj neki és sír :(

Gondolom neked meg mindenhogy szép a saját gyereket szóval hova sürget az idő?

2023. okt. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
39%
Hármas, ez minden hasonló kérdésnél ki van vesézve 20+ hozzászólásos vita formájában. Nézelődj és sopánkodj ott, más még dönt a saját gyerekével kapcsolatban.
2023. okt. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
43%

Négyes

Előre le írtam hogy nem kötekedésből mit nem tudtál ezen fel fogni? 🤣

Nem vagyok valami jártas ezen az oldalon nem szoktam annyit nézelődni csak ez a kérdés jött velem szembe és gondoltam rá kérdezek

2023. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%

Most lett 2 éves. Nem szúrattam neki. Majd ha kéri.


Igazából akartam. Csak őszi lány, így eleinte a sapka miatt hanyagoltam, nehogy elakadjon. Nyárra el is lett felejtve. Mikor estünkbe jutott, ismét sapkás idő jött. Így mostmár úgy vagyok vele, ha kéri.

2023. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
Majd ha már elég idős lesz hozzá, hogy eldöntse, hogy szeretné kiszúratni, akkor kiszúrattatjuk neki. Az ő teste nem az én tulajdonom, hanem az övé, neki kell majd döntenie, hogy mit szeretne rajta maradandóan megváltoztatni.
2023. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
49%

8 hónaposan. Volt kb. egy negyedórás nyűgi amiért le kellett fogni és csattant a belövő pisztoly, de ennyi. Szerintem azóta fel sem tűnik neki, hogy van, csak ha megnézegetjük a tükörben milyen szép. Én arra az ajánlásra hallgattam, hogy fél éves kor előtt ne.

Nekem huszonévesen is lőttek lyukat a fülembe (ráadásul az egyiket porcba), puha részbe egyáltalán nem fájt és kevesebbnek sem érzem a gyerekemet, mert nem több évesen "teszem ki ennek". Így nem igazán tudom értelmezni az itt folyó vérre menő vitákat. Elfogadom, ha más máshogy gondolja, de a gyerekem ugyanúgy dönthet majd arról, hogy szeretne-e fülbevalót viselni, mint másé. Csak nála már adott a lehetőség, más meg majd akkor lyukasztat, ha... Miért jobb, vagy rosszabb egyik vagy másik!?

2023. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%
Kórházban, egy körben a BCG-oltással megvolt.
2023. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

Amikor ő kérte, ekkor 6 éves volt. A nővére babaként kapta, 3 éves ovisként kiszedte a füléből, és közölte, nem kell neki fülbevaló soha többé. Ő 13 éves koráig nem is hordott, akkor újra ki lett lövetve.


Vannak lányok/nők, akik utálják a fülbevalót. A lyuk meg örökre ottmarad, még ha be is nő.

2023. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!