Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám pelenkazaskor...

6 hetes babám pelenkazaskor kinéző a sarkot mellettem és nevet hirtelen?

Figyelt kérdés

A férjem mondta már másodszor, ma hajnalban és reggel én is észrevettem.


Sír mostanában a pelenkacseréknél folyamat, mire egyezer csak hirtelen figyeli a sarkot mellettem (ablak van mellettem), abbahagyja a sírást, sőt, konkrétan mosolyog oda nagyokat és nevet.


Most vettem fel mikor végeztem és követte végig a szemével.


Mi tetszhet neki annyira ennyi idősen ott? Már kicsit para is szinte.. Bár legalább nevet. :D A ti babátok csinál hasonlót?



2023. okt. 10. 09:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*kinézi, nézi a sarkot
2023. okt. 10. 09:07
 2/13 anonim ***** válasza:
Nincs ott valami kontrasztos kép?
2023. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az ablakból beszűrődő fény.
2023. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam a kilincsre röhögött mindig babakorában...fogalmam sincs miért, de semmi baja, már 7 éves, másodikos :D
2023. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem, kicsit sem para. Tisztul a látása, és valószínűleg élvezi az ablakból beszűrődő fényt, hogy ott jobban látja a dolgokat.

Az para, hogy úgy nevelsz gyermeket, hogy a tudásod max az ezotériára terjed ki. Kicsit utánaolvashatnál a babák fejlődésének...

2023. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Látják a szellemeket
2023. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5 Wow

Ezt most miért kell? Most Jobbnak, okosabbnak érzed magad ettől? Elnyomnak otthon? Az ember felteszem egy kérdést, és te messzemenő faszsagokat következtetsz ki, idegenként. Minta anya.


Többieknek köszi!

2023. okt. 10. 12:30
 8/13 A kérdező kommentje:

A fénnyel és kontrasztos dolgokkal a fejlődésében tisztában vagyok egyébkén. Sőt, mindig figyeli ezeket, ezekkel is kötöm le játékidőben magam is. Utána is olvastam a gyengébbek kedvéért már rég, de tapasztaltam is, mert foglalkozom a babámmal. De az ablakos saroknál kimondottan így reagál akkor is, ha épp erősebben sír.


Szóval megjegyzem, nem az a hülye egyébként, aki kérdez. A való életben sem. De taplónak lenni sokkal könnyebb, okoskodni is mindig szók szoktak a legjobban. Tegye fel a kezét aki szerint nem…

2023. okt. 10. 12:36
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Az ekkora babáknak gyakorlatilag bármi tetszhet, egy pötty a falon, a fény, egy árnyék stb. De ezt szerintem mindenki tudja.

Mellesleg kicsit feszültnek tűnsz, pedig tök igaza van a válaszolónak, akinek neki estél. Nem csak az a hülye aki nem kérdez, hanem az is, aki hülye kérdést tesz fel.

2023. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9 nyilván, csak több helyen is ugyanígy van ablak + redőny, neki ott ez különösen tetszik. Ennyi.


Attól, hogy kivancsi vagyok, másnál is ennyire ráfókuszál-e a baba a leghülyébb dolgokra, vagy bizonyos helyekre, és rakerdezek ez kiért lehet. persze h felcseszem magam, ha flegmázva azzal jön egy nyomorult, hogy “utána olvashatnak a baba fejlődésének.. meg ezo pharomsaggal.


Az ilyeneken mindig is felcsezstem magam személyesen is. Mert felcsesz.


És nem, nem az a hülye aki kérdés tesz fel, továbbá nem tartom hülye kérdésnek. Te is baromi okos vagy gondolom a magánéletedben.. ;) sikeres is lehetsz, ha számodra semmi újat nem mersz kérdezni sem, soha senkitől, mert Jajj nehogy a hozzad hasonló okoskodók hülyének nézzenek..


Még szerencse h engem nem ez határoz meg, nyilván nem a te gyikes anonim véleményed. :D

2023. okt. 10. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!