Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogy nem teszi le a fejét?

Baj hogy nem teszi le a fejét?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz 5 hónapos. Nagyon szépen hasal meg minden. Hátról hasra is fordul de általában éjjel mert akkor mocorog sokat. Baj hogy hason nem teszi le a fejét egyáltalán?
2023. okt. 14. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha hasára fordul éjjel, akkor mit csinál? Nem alszik? Mert alváshoz gondolom, leteszi.

Ébren, játszószőnyegen az én fiam sem tette le, max ha elfáradt, de akkor már nyűgölődött.

2023. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az en fiam se teszi le, hason aludni se tud. Ha ejjel hasra fordul, sir es vissza kell forditanom, mert habar mar egyedul is vissza tud, de ilyenkor nem csinalja.


Elvittem azert devenyeshez, de elvileg nem feszes, most 6 honapos, soha nem tette meg le a fejet hason.

Bennem is vannak azert kerdojelek, hogy ez most igy normalis-e, de nyilvan hinni szeretnek a szakembernek, csak pl a gyerekorvos is mondott mar akkora hulyeseget, hogy mar nem merek 😅


Egyebkent mozgasfejlodesben nincs lemaradva, csak ez az egy dolog van.

2023. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es, talán nem egy gyógytornásztól kellene megkérdezni, hanem az orvostól.

Egyébként nem normális.

2023. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az orvos iranyitott a devenyeshez.
2023. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor az orvos szerint gond.
2023. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Es a devenyes szerint meg nem. Na akkor kinek van igaza? Az orvos annyit mondott, hogy nem az o szakterulete, nezessem meg massal.

Hogy ez igaz vagy sem, passz. De masban se tul segitokesz.

2023. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy az orvos/szakorvos diagnosztizál, meghatározza a terápiát, amit a gyógytornász végrehajt. Ha nem bíznék a gyerekorvosban, akkor keresnék másikat.
2023. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát álmában csinálja, vagy hát csukott szemmel van, és mikor megfordul tartja a kis fejét felfelé néz sír felébred rá.


Védőnő doki nem mondott semmit... Érdemes lenne keresnem egy Devenyest?


Volt hogy már így kezemmel próbáltam (nem lenyomtam) a kis fejét hogy tegye le akkor letette de már emelte is fel..

2023. okt. 14. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne Dévényest keress szerintem, hanem konduktort.
2023. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!