Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hintázásból, "kutyázásból"...

Hintázásból, "kutyázásból" mikor lett nálatok mászás? Mennyi idő telt el?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kisfiam, 3 hete hintázik, kutyázik. Tudom, hogy minden baba más és majd akkor mászik amikor szeretne, de kiváncsi volnék nálatok, Anyukák hogyan történt?


Eddig minden szépen alakult nála, néha próbál kiülni ebből a mozdulatsorból és össze-vissza gurulgat. Kúszni csak maga körül csinálja illetve tolat ezerrel. Ha kell neki valami ami távolabb van akkor oda gurul.


Köszönöm 😊



2023. okt. 14. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyjából másfél hónap nálunk.
2023. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 7 hónapos, 5 hónapos kora óta ez van.
2023. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 1 hónap mindkét gyereknél, a kúszás pedig közben indult.

De tényleg egyéni. Akkor itt olvastam 2 hetet és 2 hónapot is.

2023. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A kutyázást pár napig láttam tőle. Igazán még kúszás sem sokáig volt akkor, nagyon minimálisat haladt, azt is inkább ágyon.

Egyszer csak felült, és elkezdett, eleinte sűrű kiülésekkel mászni. Játékkal motiváltuk, hogy ne üljön le mindig. 😃 5.5 hónapos volt.

2023. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 🩵

Mindenk babának és anyukának jó egészséget és boldog életet kívánok sok sok mosollyal és örömtől csillogó szemecskékkel!💚

2023. okt. 14. 21:23
 6/11 anonim ***** válasza:
6,5 hónaposan kezdett kúszni a fiam, de még hason fekve a tengelye körül forogva közlekedett kb., 7,5 hónaposan kutyázott, 9 hónaposan kezdett mászni, de pár mászó mozdulat után inkább kúszott, 10hónaposan volt már az, hogy inkább mászott, mint kúszott, és 10 hónaposan ült is fel. 10. hó végén állt fel, 11 hónaposan oldalazgatott bútorok mellett. most 14 hónapos, párat lépett már egyedül, de még nem indult el úgy igazán :)
2023. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kutyázást pontosan nem tudom, de 6,5 hós kora körül kezdte el egyáltalán emelgetni a fenekét (amiből ugye a térdkézláb-helyzet és a kutyazás lett), rá majdnem pontosan egy hónapra pedig már mászott (közben mindössze pár nap kúszással).

Szóval maga a kutyázás se nagyon lehetett több egy hónapnál.

2023. okt. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3 honapja kutyazik…..
2023. okt. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 1 hónap volt kb. Közte elkezdett tolatva közlekedni, meg előre vetődni. (A szabályos kúszás nálunk kimaradt.) Még álmában is kutyázott, akkor alig aludtunk, mert mindig felkelt rá, hogy már négykézláb van.
2023. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Miután kiírtam a kérdést, rá pár napra 18-án elkezdett kúszni, már próbálkozik a mászással. 😊
2023. okt. 29. 10:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!