Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák pocakfájás miatt...

A babák pocakfájás miatt sírdogálnak ennyit, még amikor fel is veszik őket?

Figyelt kérdés

Instagramon & TikTokon is fent van ez az anyuka, akinek nemrég született meg a 3. babája, már van 2 nagyobb gyereke.

Épp ma láttam ezt a Reel-jét, amiben a baba nagyon sír, hiába veszi fel, ringatja, akkor is.


[link]


Mindegyik baba ennyit sír?

Van köztetek most valakinek kisbabája? :)


2023. okt. 25. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ő kisbabája kólikás. Nagyon gyakori újszülötteknél. Ez egy olyan átmeneti dolog, amit az hogy felveszi, vagy hogy ringatja vagy kb bármi más nem oldja meg. Csak az idő segít rajta.
2023. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 6 hónapos koráig ez ment. Kiderült, hogy étel allergia. Diéta után végre nem sírt folyton.

De a kólikás babák is iszonyat sírósak, kb 3 hónap és megnyugszik az emésztőrendszerük.

2023. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasfájós volt. 4hónapig kb 0-24ben sírt, csak alvás idejére hagyta abba.
2023. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Több gyerek van az anyukának,két kamasz,két togyogo és a pici..

Kolikas neki,sok videóban írja,elmondja.

Egyébként én bírom őt,és együtt érzek vele.

2023. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szegénykék, úgy sajnálom őket, ilyenkor biztosan nagyon szenvedhetnek..🥲

Azért az állandó hasfájás nem piskóta, ráadásul az ő kis szervezetük még nagyon gyenge, de ez borzasztó, hogy tényleg semmi sem segít rajta.

2023. okt. 26. 14:57
 6/6 A kérdező kommentje:

#4

Ja igen, bocsi, már van 2 nagyobb gyereke, csak róluk ugye nem nagyon szokott posztolni.

2023. okt. 26. 14:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!