Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aluszekonyabb par napja a...

Aluszekonyabb par napja a baba, Ez normális vagy aggodnom kellene?

Figyelt kérdés

Másnál is van most hasonló?

Babám 2 hónapos, és a napokban sokkal aluszekonyabb. A mai nap aggaszt, mert alig volt fent konkrétan, jó Forman aludt…. És ez nappal fordítva szokott nála lenni, alig alszik csak pár órát.


Ugye nem lehet beteg? Vagy ez az idő, vagy a kezdeti fogzás, vagy hogy hajnal 1-ig fej van mostanában, (mióta a fogzas tünetei megjelentek: ököl a szajban, nyaladzas, nyugosseg napi 1-2x..) az üti így ki? Ez kb a 3. Napja hogy felborul az alvása.


Egyébkent nem lázas, nyugosebb a fogzás jeleire de nem nagyon, mosolyog jó a közérzete általában.



2023. okt. 28. 20:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Például ma 14:30-kor elaludt úgy keltettem már 18:30-kor enni…
2023. okt. 28. 20:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is 2 hónapos, tegnap és ma ő is sokkal többet aludt napközben, mint eddig. Éjszaka ő is rosszabbul alszik. Valószínűleg pár nap múlva elmúlik. Szerintem az időtől van, vagy a teliholdtól, vagy rosszul állnak a csillagok, vagy tudja fene.
2023. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a súlya fel nem kelteném. Kisfiam 3 hónapos, neki is vannak ilyen napjai, hogy sokkal többet alszik. Olyankor élvezem hogy van kis időm magamra. Eszembe nem jutna felkelteni. Általában valami nagyobb fejlődést, növekedést szokott ilyen időszak megelőzni. Ha jól érzi magát, nem kell aggódni, hanem hagyni aludni. 3 jonaposan pedig nem a fogzástól tömi az öklét és nyálzik, hanem mert most jött rá hogy van keze és "ehető ".
2023. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez megnyugtató.


Azért gondolunk a fogzás rá a Fenti erre utaló tünetek én túl, mert 1-1x ordítva kelt del hirtelen miután elaludt, és nem lehetett ilyenkor megvigasztalni. Ez pedig rá soha nem volt jellemző, és egy időben jött a nyálzás, ököl szájba tömésével.


Az interneten keresgélve írják 1-2 helyen(magyar és külföldi), hogy a fogcsírák már 2 hónapos kortól mozoghatnak. Az eddig nem jellemző alkalmanként előforduló hirtelen felsírást a nyálzással, öklével a szájában ez megmagyarázná.


Mindenesetre az aluszekonyságra térve, akkor nem keltem ha sokáig húzná nappal, bár remelem hogy nem torkollik át ez az egész majd abba, hogy éjjel és nappal felcserélődik, mert előbb hajnal 1-ig, majd tegnap már hajnal 2-2:30-ig tolódott mire elaludt..

2023. okt. 29. 13:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy a válaszokat, legalább nem aggódom most már emiatt. :)
2023. okt. 29. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem most volt oltáson?

Az enyém ebéd utantol másnap reggelig aludt utána.

2023. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6 csak utána, tegnapelőtt vittük oltásra. Na, attól is kidőlt és aludt folyton.


Mondtam oltás előtt a dokinéninek amúgy, hogy az utóbbi héten a megszokottól sokat többet alszik nappal, azt mondta teljesen rendben van, mert amikor fent ban meg aktívabb is. :)

nov. 4. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!