Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabának első “játék”?

Kisbabának első “játék”?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a nagyon pici babák még nem tudnak játszani, de ajándékötletet keresek, ami viszonylag hamar érdekes lehet számukra, rágókán, csörgőn kívül.


Néztem a kontrasztos könyvet. Vélemény róla esetleg?


Nálatok mi kötötte le először a babát, amit szeretett nézegetni, esetleg fogdosni?


2023. nov. 2. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Imádta/imádja a kontrasztos könyvet a kisfiam. Első napoktól kezdve hatalmas szemekkel nézte. 3 hónapos múlt, még ha hasra teszem most is sokáig nézi.

Játszószőnyeg amin lógnak játékok, az is hamar használható. Kiságy fölé körforgó. Babakocsira csiptethető lógók. Babakocsira akasztható csörgő, ami végig megy előtte(remélem tudod mire gondolok)

Valamint vannak ezek az alvós plüssök, amik fehér zaj hangokat adnak. Ezek mind nagyon hamar használhatóak.

2023. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kontrasztos könyv tökéletes ötlet, de #1 is jókat írt.
2023. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, van már több mindenük a felsoroltak közül, viszont ilyen könyvük még nincs.


Esetleg tudnál linkelni konkrétat, hogy melyik lenne a jó választás? Vagy merre keressek ilyet, bababolt? vagy inkább rendeljek?


Örülök, hogy írtatok!😊

2023. nov. 2. 13:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Unokahúgomnak nagyon jó volt, de sajnos, nem tudom honnan.

Viszont, amikor barátnőmnek kerestem, boltokban mindig ugyanazokat láttam. Most beírtam google-be és kiadott egy csomót, különböző webáruházban. Szerintem azok között keress, nagyobb a választék.(Én nem tudok rendelni, azért nem volt opció.)

Szerintem a legjobb a textil leporello. Én mindenképpen olyat vennék. A papír "agyonüti" ha felborul, a lapozgatosnál meg ott kell vele ülni, mert ugye nem tud lapozni. A leporellót, ha kiteríted, magában is elnézegeti, amíg elmész pisilni vagy megiszol egy kávét.

#2

2023. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A fiaimnak a babageometria könyvek tetszettek nagyon. Kinyitottam egy oldalnál és percekig nézték.

Másik nagy kedvenc az oball volt, könnyebb megfogni, mint egy sima csörgőt és ez is zörög, később meg jó labdának. [link]

2023. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kontrasztos konyveket szerette, azt nagyjabol minden baba elvezi, mert az elejen csak fekete-feherben latnak. En nyomtattam is neki ilyen kepeket, az is lekototte. De amugy rajzolni is lehet :D


Kb 2,5 hos volt, amikor eloszor eszrevett egy jatekot, de persze meg nem tudott vele jatszani, csak erdeklodo volt, meg markolgatta.

Az egy csorgo-zorgo nagyon szines textikonyv volt.

De most 6 honaposan az ures popsitorlo csomagolasa a kedvenc. Nem kell nekik nagyon bevasarolni jatekokbol az elso 1 evben sztm 😂

2023. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez az Oball nagyon jó, köszönöm!


[link]


Pl. Ez?

2023. nov. 2. 16:44
 8/9 anonim ***** válasza:

#7! Igen, ilyenre gondoltam.

#4

2023. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a segítséget! 😊😊
2023. nov. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!