Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit takar az hogyha egy...

Mit takar az hogyha egy gyerek "többemberes"?

Figyelt kérdés

Az én kisfiam nagyon eleven születése óta..izeg mozog. Nehezen lehet elfoglalni

Mindent hamar megun

Ölben akar lenni

Ő több embereknek számít? 8hós


2023. nov. 2. 16:20
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam ha nem kapja meg amit akar hatalmas hisztit vág
2023. nov. 2. 16:20
 2/26 anonim ***** válasza:
30%
Semmit. Nincs ilyen, csak vannak szülők, akik kevesebbet bírnak.
2023. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
2-es, kívánok neked akkor vagy kettő többemberes, okos, kíváncsi, ingerkereső kisfiút. Aztán beszélhetünk róla. Addig meg ne alkoss véleményt olyanról, amiről fogalmad sincs!
2023. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%

Azt jelenti, hogy egy embert kicsinál. Kettő is alig bírja.

Pl: az oxigénhiánnyal született, születésétől fejlesztésről fejlesztésre; kórházba be, kórházból ki; megkésett mozgásfejlődésű, beszédfejlődésű autista gyerekem az volt. Többemberes.

Egy nt egészséges gyerekre nem mondanám.

2023. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%

Azt jelenti hogy a szülő nem bír el a teljesen átlagos és normális inger kereső, okos, kíváncsi gyerekkel. Jó esetben mindegyik kisgyerek rendelkezik ezekkel a tulajdobsagokkal.

A szülő pedig nem érez rá, hogy kell a gyermekével szót érteni és nevelni, ezért kikialtja több emberének. És hiába ő a szülő, behiv még pár külsős embert a gyerek nevelésbe, ha át ő nem bír vele.

Én több emberének azt hívnám, aki beteg, és egy embert kimerit a gondozás, ezért minimum kettő kell hozzá. De ez még természetes, minden gyereknek kell az apja és anyja is.

2023. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
13%
Életképtelen anyuka hisztije.
2023. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%
Az igen. Szerintem olvassatok utána...
2023. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%
Amit te leírtál, az egy normális, átlagos baba. Na és itt kezdődik a gond, hogy van aki már erre is rámondja, hogy többemberes... hát rendkívüli híreink következnek, 1000 gyerekből 999 nem fog kussban elnézelődni ha lerakod valahova, meg nem fog varázsütésre 2 perc alatt egyedül elaludni és 12 órán át fel se kelni. Foglalkozni kell velük. Ettől nem lesznek többemberesek, egyik egészséges, neurotipikus gyerek se az.
2023. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

A többemberes gyereknek legtöbb esetben lassabb az idegrendszeri érés.


Kevés alvás, fokozott sírás indok nélkül. Nonstop testközelség, az az igazi 0-24' matrica gyerek, akire ne nézzen rá senki mert a világból is kiűvölt mindenkit, nem, nem a 4.trimeszterire gondolok. Extrémebb szeparációs szorongás.

Lényegében sokkal érzékenyebbek, sokkal extrémebb igénybevételt igényelnek.



Akiknek meg jár a szájuk.. nos csak közlöm, hogy tudományos tény a többemberes gyerek, és csak mert neked fingod nincs mi az, még létezik.

2023. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
25%
9, és ha én elbírtam egyedül az ilyen, sőt, sokkal problémásabb gyerekemmel akkor most ő nem volt többemberes? Ezt a baromságot.
2023. nov. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!