Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri a családi karácsonyi...

Megéri a családi karácsonyi fotózás?

Figyelt kérdés

Soha nem voltunk még ilyenen. Van egy 8 hónapos fiúnk. Szeretnénk megörökíteni az első közös karácsonyt.

Érdemes el menni?

Aki volt már,megbánta?

Jó képek születtek?

(30ezer Ft ba kerül egyébként)


nov. 8. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi voltunk tavaly.ugyanugy nyolc hónapos volt a fiunk és 8eves a lányunk.

Én örültem neki,meghitt képek lettek nagyon.

Igaz,Nekünk nem került 30 000-be,csak 20-ba,de ha 30 000-be került volna akkor is elmentünk volna.(átszámítva,euróban fizettünk,Szlovákia)

nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Fotós függő. Mi kb minden évben megyünk és nagyon szeretjük. Nekünk mindig jó képek születnek.

Mi évek óta vele csináltatjuk: [link] nem 30, hanem 35+12 a stúdióbérlés. Voltunk már másnál is, de Brigi személyiségével passzolunk legjobban.

nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a fotózás megérte, szép képek lettek, tetszettek mindenkinek. Aztán mondta a fotós srác, hogy az árban van retusálás is, anélkül 15-tel kevesebb lett volna. Aztán megjöttek a "retusált" képek, amiken egy minimális változás se csinált. 😂


Mostmár tudjuk, idén retusálás nélkül kértük.

nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Már bocsi #3-as de milyen fotós az aki átadja a nyers képeket?? Ilyet sem hallottam még

Gondolom mennyire profi "fotós" lehet

nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi korábban nem éreztük szükségesnek, de oviban rendszeresen készültek karácsonyi fotók és jó, hogy vannak, minden képet kértünk. Már egyik sem ovis, én viszont szeretnék képeket idén is, úgyhogy épp fotóst keresek. :D
nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
FiUnk.
nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sokkal kedvesebbek azok a fotók, amiket tényleg karácsonykor a saját karácsonyfánkkal csináltunk. A műtermiek olyan erőltetettek. Nem is megyünk többet.
nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy tizessel többért megyünk idén, szintén 1 év alatti babával.

Szerintem megéri még így is, ezt adjuk karácsonyra egymásnak, amúgy sem szeretjük a tárgyak halmozását. Ez egy szép emlék marad.

nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten karácsonyi fotókat csináltunk eddig fotóssal de elterveztem, hogy a nagyobb eseményeket megörökítjük és azt egy saját készítésű albumba ragasztom. Így van esküvő, kismama, egy éves baba/családi fotó, még egy kismamafotózás (beltéri/kültéri vegyesen). Imádom elővenni, nézegetni néha, sokat változtunk az évek alatt. Így a házba is ki tudok tenni pár képet a családról, gyerekről ami minőségi. Egy fotóssal csináltattuk az összes fotózást (egy kivételével), így ismer minket, nem horror áron vállalja.
nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy megéri. 30 ezer aprópénz egy örök emlékért
nov. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!