Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hetes babáitok mennyiket...

2-3 hetes babáitok mennyiket eszik, és hányszor?

Figyelt kérdés

A kisfiam 3300g-al született, most 3420g 2 hetes és 2 napos.

Nagyon változó mikor mennyit eszik.

Nappal 3 óránként, éjjel rábízom, de amúgy 3-4 óránként eszik.

60-100ml között. De az átlag az inkább a 60-70-80ml. Ez kevés?

(Kb 7x eszik egy nap, de van mikor 8x.)


nov. 24. 11:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Védőnő hozta rám a frászt, mondván hogy lassan növelnie kellene magának az adagját.. hát nem tudom.

Egyébként cumisüvegből etetem. Egyik etetés tápszer, másik anyatej, úgy jön ki a fejésből elég mennyiség.

nov. 24. 11:04
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

Sosem mértem,mennyit eszik. Egyetlen egyszer sem.

2 éves koráig szopott igény szerint.

Szóval 2-3 hetesen is akkor és annyit szopott,amennyit épp kért. Mérlegen sem mértem soha.

nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bogica0616 ***** válasza:
100%
2 hetes és 4 napos a lanyom, 3500 grammal született. Két hetesen volt 3755 gramm. 3 óránként eszik 100 milit, tehát egy nap minimum 700-800 milit, de minket nemrég elért a növekedési ugrás. Kilónként 150 milit szoktak javasolni. Tehát még nem gond ha ennyit eszik. Mert elég, ha csak 525 milit eszik meg, az talán megvan nektek.
nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!