Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptunk színházjegyet, ti mit...

Kaptunk színházjegyet, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy négy hónapos babánk, eddig nem kezdtük el a hozzátáplálást. ISZSZ anyatejes, sose tudtam normális mennyiségeket fejni, most volt hasmenéses megbetegedése. Nagyjából 2,5-3 nagyon néha 4 óránként eszik (este is). Szerintem talán épp elég tejem lehet.


A színház Budapesten van tőlünk kocsival 40 perc kb. 2 óra az előadás.


Mit csinálnátok?



nov. 24. 19:23
A kérdező szavazást indított:
Nem mennék
Tápszerrel otthon hagynám a babát nagyszülőkkel
Megkérném a nagyszülőket, hogy ők is jöjjenek, kivennék egy hotel szobát
Megkérném a nagyszülőket, hogy az előadás végére hozzák oda a babát
Fejnék 1000-rel, úgyis felszaporítja magának a baba
Nem aggódnék rajta, a gyerek kibír pár órát kaja nélkül
Egyéb kifejtem
51 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
62%

Fejnék mint a gép. 1-2 nap alatt simán lefejsz annyit, ami egy etetéshez kell. A legjobb ha 2 adag is van.

Szerintem nem kell túlizgulni a kérdést. Simán el lehet menni színházba. Egy etetést cumiból kibír. Ha nagy a gàz amúgy meg jöttök haza és megoldod. Maximum nehezebb estétek lesz. Nem 24 órára hagyod magára.

nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
41%
Én nem mennék, nekem ennyit egy színház nem érne, oda bármikor el lehet menni.
nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
64%

Na jó, de azért ne hagyja el kettesben a párjával a lakást ki tudja meddig, mert iszsz a baba? Ha kistesó lesz szintén nem zárkózhatnak be, csak mert iszsz, mivel a nagyobbnak lesznek igényei.

Egy alkalom nem a világ.

nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%

Fejnék tejet amennyit bírok, meg esetleg a biztonság kedvéért azért tápszert is készítenek oda ha véletlen nem lenne elég a tej.

És egyébként ha nem akarod még cumisüveget sem kell használni, máshogy is meg lehet oldani. Pl svéd itatópohár, vagy fecskendő .

nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
87%
Én is hasonlóan vagyok, csak nálunk van bőven tej, de gyűlöl a babám minden cumisüveget, kanalat, fecskendőt, poharat, úgyhogy kb kínzás megetetni másnak. Én így nem is tudnám jól érezni magam, folyton izgulnék, hogy mi van a babámmal, vajon eszik - e, vajon sír - e, keres - e. Ha nagyon akarsz menni, akkor válassz egy módszert, kibír nélküled 2 órát, de ne érezd azt, hogy meg kell oldanod, csak mert ajándékba kaptál jegyet.
nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
78%

Elmennék, mert nekem ez nem jelentett gondot sohasem. Jár és járt a privát idő nekem és a férjemnek vagy épp a nagyobb gyerekemnek is.


De te azt csináld, amit te szeretnél. Ne társadalmi elvárások vagy épp névtelen kommentelők pro és konta véleménye számítson. Azt csináld, amit a te lelked elbír. Ha kikapcsolódni, akkor azt, ha halasztani, akkor azt.

nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
41%
Odaadnám a nagyszülőknek a színházjegyet. Nem is értem ki az a hülye aki pár hónapos gyerekes párnak színházjegyet vesz fix időpontra...
nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék. De ez én vagyok.


Amúgy iszisz baba nem is biztos,hogy elfogadja a cumisüveget/lefejt tejet/tápszert.


Ezt napokkal előtte mindenképpen ki kell próbálni legalább 1x.

nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek a lepontozottal, nekem egy színház nem lenne akkora nagy dolog, hogy így elmenjek. Pláne egy ilyen kicsi gyerek mellől, és nem azért mert jaj privát idő meg anyaidő, stb, hanem mert egyszerűen nem tudnék a fentiek tükrében kikapcsolni és élvezni az egészet. Nyilván mindenki más, de én inkább otthon maradnék semmint elmenjek és csak az órát nézzem meg agyaljak azon, mi van a gyerkőccel.

Amúgy meg tényleg, nem kellett volna fix dátumú színházjegyet vennie annak, aki ajándékba adta.

nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
29%
Először is ki röhögtem volna aki a jegyet adta. Másodszor eszembe nem jutott volna 4 hónapos mellől elmenni, nekem rám van szüksége és jo esetben neki is rám. A privát idő még a ferjeddel kettesben lét.. Nem tudom melyik férfi örülne, ha vezetne 3/4 órát azért hogy a felesége mellett üljön egy színház előadáson 🤣
nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!