Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen főételektek adtok...

Milyen főételektek adtok 1-1,5 éves babátoknak? Már kicsit egy hangunak tűnik amiket főzök, nem tartom elég változatosnak, hiába böngészem a recepteket, egyszerűen nem tudom eldönteni hogy adhatom-nem adhatom, megenné-nem enné.

Figyelt kérdés
Minnél többet írjatok légyszi! :) Nagyon köszönöm előre is!
2010. okt. 21. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Azt kapja,amit mi eszünk. Nem főzök túl fűszeresen,erős ételeket,így nincs vele semmi gondom. 13 hónapos
2010. okt. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már azt eheti amit ti esztek-mindent. Persze lesz amit nem fog szeretni, na de ki szeret mindent.
2010. okt. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 éves múlt, mindent eszik, amit főzök. Tegnap például sült csirkecomb volt tört krumplival és paradicsommártással (nekem meg párolt lilakáposztával - megnyalattam vele, de fújogott, így nem erőltetem, pedig ezt is ehetné már).

Szóval gombán kívül szinte mindent ehet!!!

2010. okt. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

paradicsomos káposzta főzelék de ezt a továbbiakban nem irom ki ...

lencse - füstölt libával v. tarjával-

zöldborsó

tejfölös burgonya

lehet paradicsomos burgonyát is

kelkáposzta

tök

spenót

sóska

karfiol

finom



és igen már mindent ehet....

2010. okt. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

főzelékek: borsó, zöldbab, bab, spenót, sóska, tök

rakott dolgok: rizses-darált husis alappal tejföllel, karfiol, brokkoli, zöldbab

tészta: sajtos-tejfölös, krumplis, pariszószos-darálthusis

husi: amolyan pörköltszerű, csirkemell feldarabolva kis fűszerrel - tésztával, rizzsel, krumplival

2010. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. okt. 21. 11:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!