Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kipirosodott popsi? 2 honapos...

Kipirosodott popsi? 2 honapos fiamnal ma vettem eszre, hogy piros a vegbelnyilas környeke, minden pelenkazas alkalmaval, meg van tisztitva mostmar csak vizesruhaval merem be is van kenve, megis kipirosodott, ti mit hasznaltatok ra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 11:06
 1/8 kisnita ***** válasza:
A gyógyszertári popsikenőcs a legjobb rá amit ott helyben készítenek. Én is azt használtam a kisfiamnál. Próbáld ki szerintem biztos, hogy jó lesz rá.
2010. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sudo krém:

gyógyszertár, dm, rossmann

2010. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sudokremet hasznalunk egyebkent is...megis megtörtent..
2010. okt. 21. 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Dm-ben van babylove ultra sensitive krem
2010. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk csak az a popsikenőcs mulasztja el amit születéskor felírtak a kórházban.
2010. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Sudocream nem ér egy kalap ...t sem.Vegyél rá gyógyszertári kevert bóraxos krémet.
2010. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyógyszertári kevert krémet kellett lecserélni, mert nem bírta a babám. Azóta sudokrém. De előfordul néha egy kis pirosság. Akkor langyos víz, gyakoribb peluscsere. kis popsilevegőztetés, és marad a sudokrém. Eddig rendbejött mindig.
2010. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kamillás lemosás is sokat segít.Tehetsz a fürdővizébe is belőle.
2010. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!