Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi mindent lehet megcsinálni...

Mi mindent lehet megcsinálni otthon babával a kèzben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 13:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
33%

Félkézzel nem sok mindent.


főzni max porból de félkézzel én még egy konzervet se tudnék kinyitni. takaritás kilöve max portörlés de az nem egészséges a kicsinek.


minimális pakolászást meg egy mosást talán. De teregetni már nem tudnék fél kézzel.

2010. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
ezt most nem nagyon értem. a kérdés az, hogy ha baba otthon van, akkor mit tudsz megcsinálni, házimunka stb...? Vagy magával a babával mit kezdjél? :-)
2010. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

Ja! már értem! :-)

Előttem szólóval értek egyet. :-)

2010. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
35%
Szinte mindent, ha muszáj...
2010. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
76%

ha ilyen helyzetben vagy, akkor hordozókendő! és felszabadulnak a kezeid!

szerintem én félkézzel, hogy közben fogom a másikkal a gyereket, semmit nem tudnék megcsinálni, egy kis pakoláson kívűl. sem főzni, sem teregetni, sem mosni, sem vasalni, sem egyéb takarítást.

esetleg próbáld meg, hogy leteszed egy pokrócra a földre ott, ahol vagy, nekünk ez is bejön, ha van elég helyed.

akkor ha a fürdőbe viszed, ki tudsz mosni, kivenni a ruhákat a gépből, tudsz fürdeni, wc-n ülni, fogat mosni stb, a konyhában, ha van nektek is nagyobb hely, akkor tudsz főzni.


vagy apa vagy egy mama vigye el sétálni egy órára s addig robbantsd a lakást puccba!


több ötletem nincs.

2010. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
65%
miért kell azt a gyereket egész nap fogni?,???????
2010. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

babával a kézben nem sok mindent.

viszont babával a kendőben, vagy kenguruban annál inkább! amikor a fiam hasfájós volt, a vasaláson és a főzés veszélyes részén kívül mindent meg tudtam csinálni. igaz, minden este izomlázam volt a plusz kilóktól, és pl mosógépet be- és kipakolni csak térdelve tudtam, de megoldható volt. a főznivalót is össze szoktam készíteni, míg aludt a baba, hogy csak alá kelljen gyújtani, de mindig féltettem, hogy leforrázom, megcsapja a gőz, odafröccsen rá az olaj, sokszor inkább letettem és sírt 2 percet, míg a veszélyes műveletet megcsináltam. de mondjuk takarítani, port törölni, vásárolni, mosogatni, teregetni vígan lehet így.

2010. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
66%
Pl. húst bepanírozni, ha már felszelted előtte. Én már főztem ki tésztát, a szűrőt a mososgató fölött litámasztottam. Mosógépbe bepakolni, elindítani, fehérneműket, zoknikat kiteregetni. Virágot öntözni. Seperni. (lapátra tenni, ha alapátot a lábaddal támasztod). És ide írogatni.:) 3 hós baba anyuja
2010. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Sok mindent... Ma már a mosás sem egy nagy fizikai munka. Az én lányom nagyon ölbe volt szoktatva, ezért pici korátol ugy főztem hogy az ölemben volt. Akkor takaritottam, mikor itthol volt az apukája és kivitte a szobábol (vagy ő porszivozott fel). Mosogatáshoz kenguruba tettem :) De ez nem megoldás!!! Van amikor muszály volt letenni, például vasaláskor. Olyankor is közelemben volt. (wc-re még most is jön velem, pedig 2 éves). Ismerek olyat aki egyszerüen beteszi a babát a kiságyba és csinálja a dolgát, egy idő után megszokta.
2010. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
én ugy tudtam pakolászni a 4 hos fiammal hogy magamra kötöttem a kengurut és abba öt is bele raktam. mert sajnos nincs el egyedül.segitség az nuku, és muszáj kitakaritani,mosni, főzni!!!! de a hátam majd be szakad!!! én 48 kg vagyok a fiam meg 7kg.
2010. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!