Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt folyhat az orra...

Fogzás miatt folyhat az orra a babának?

Figyelt kérdés
9 hónapos,már van 2 foga alul. Most folyik az orra és nagyon rágcsál,nyűgös. Foga miatt lehet vagy megfázás?
dec. 12. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet a foga miatt. Meg a popsija is pirosodhat jobban a fogzás miatt. Ha nagyon nyűgös, próbáld bekenni neki, ha megnyugszik, az volt. Az enyém vigyorogni kezd, ha fogzáskor masszírozom az ínyét, onnan tudom, hogy az - e a baj. Esetleg azt is megpróbálhatod.
dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. dentinoxot használunk addig egy kicsit jobb is,megnyugszik.
dec. 12. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor még valószínűbb, hogy attól van. Főleg, ha esetleg a nyála is folyik. Persze bármikor lehet megfázás is, csak így valószínűbb a fogzás. Az egyémek mindig szörcsögtek és folyt a nyáluk, mint a rottweilernek, ha jött a foguk.
dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De még mennyire

Fiamnak is ha jönnek a fogai akkor folyik az orra

Meg tudom különböztetni

Ha náthás akkor sárgás a cucc,ha a fogai jönnek akkor csak simán ilyen átlátszó.

Most is így vagyunk,a két felső szemfog jön egyszerre.mar szúrnak,úgyhogy nemsokára kint vannak.

Már csak a négy hátsó rágó fog van hátra hala istennek.

dec. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak is az orra folyik ilyenkor, de neki már a nagyörlők jönnek. Ha a jobb oldali jön, akkor csak a jobb orrlyukból folyik, ha a bal, akkor meg csak a balból :D

Amikor az első fogai jöttek, akkor viszont nem folyt az orra, csak nyáladzott.

Én azért figyelgetem mindig őt ilyenkor, téli náthás covidos időszakban könnyű összetéveszteni.

dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!