Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos csemetétek szeret...

20 hónapos csemetétek szeret sétálni? Kisfiam csak egy darabig, utána kéreckedik fel. Így hosszabb távon babakocsizunk, azt imádja. Van, hogy 2-3 órás séták sem akar kijönni belőle, végig ül benne, és nézelődik.

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

ez nálunk is igy volt de a kisboltba v. zöldségeshez nem vittem kocsit neki hanem sétált ezek olyan párszáz méteres távok.


annyiból nem jó hogy passziv pedig erős a lába a sétához.

nem dicsekvés de 20 hónaposan már tudott olyan gyorsan menni hogy átértünk a zöld lámpán sétálva.


ezt is gyakorolhatjátok!


sok sikert !!!

2010. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy bár imád mozogni a kislányom, a sima gyaloglást nem szereti. Szeret fel-alá futkosni nagy zöld területen, de ha boltba kell menni, azt megunja. Így vagy fogócskázni meg bújócskázni szoktunk útközben, vagy motort/játékbabakocsit viszünk, vagy ő is ül a kocsiban. Ebből nem csinálok problémát, most 27 hónapos a lányom.

Focizni szoktatok? Ha csak a séta miatt mész 2-3 órás utakra, szerintem inkább labdázzatok, focizzatok, homokozzatok.

2010. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!