Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lori becenév kislánynak nem...

Lori becenév kislánynak nem férfias vagy papagájos?

Figyelt kérdés

A Lorina és a Larina név között gondolkodunk.

A Larinát Larának becéznénk, de a Lorinát hiába akarnánk Lorának becézni, tuti Lori lenne belőle az meg olyan papagájos.


Szerintetek nem olyan a Lori, mintha Lórinak, a papagájnak szólnánk? Melyik név jobb?



jan. 18. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
A Larina jobban hangzik szerintem.
jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem papagájos es szerintem szebb mint a Larina. Bár szerintem a Norina sokkal szebb, vagy a Korinna:)
jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
A Lori sztem nagyon cuki kislányos név - de nálunk a kis rágcsálónkat hívják így. :D A Larina meg azért nem annyira praktikus, mert a gyerekek nagyon szenyók tudnak lenni és biztos előbb-utóbb odakerülne az a T betű a nevébe (LaTrina). Annak meg biztosan nem örülnétek.
jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Lorin gondolkozunk a harmadiknak. De Lori, mint Lora becézése. Szerintem inkább csajos, mint papagájos. :) Mamámnak egy Laura papagája volt, de nekem még a Laura sem papagájos ettől.
jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ezekhez a nevekhez már olyan mindegy.
jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!